wtorek, 14 maja 2024 Imieniny obchodzą: Jeremiasz, Koryna, Bonifacy, Maciej, Wiktor, Dobiesław, Ampeliusz, Fenenna
01-01-1970 01:00, dodał: Maciej Deling czytano: 933 razy

Bez szampana, ale szczęśliwe ;)

W swoim drugim występie młodziczki Blizy Władysławowo pewnie pokonały w swojej hali w niedzielę zespół Omega Gdynia 77:49. Już po pierwszych dziesięciu minutach wynik spotkania (22:10) wskazywał na bardzo dobrą dyspozycję najmłodszych koszykarek władysławowskiego klubu. Kolejne kwarty były bardziej wyrównane, chociaż w nich również skuteczniejsze były gospodynie, które ostatecznie zasłużenie wygrały całe spotkanie. Najistotniejsze jednak jest to, że był to pierwszy ligowy mecz wygrany przez miejscowe zawodniczki. Szampan się co prawda z tego powodu nie polał, ale i tak młode koszykarki były po meczu bardzo szczęśliwe ;)
Opórcz pierwszej wygranej Blizy, swój pierwszy ligowy mecz sędziowała, i to z niezłym skutkiem, Małgorzata Kandziora do niedawna zawodniczka zespołu juniorek z Władysławowa (sędziowała obiektywnie, oczywiście było dwóch arbitrów!).

Bliza Władysławowo  - Omega Gdynia  77:49
(22:10, 23:19, 15:10, 17:10)

BLIZA: Bolda Patrycja 30 pkt., Wiśniewska Eliza 12, Groth Paulina 8, Liedtke Wioleta 8, Kaszuba Jagoda 7, Kużel Laura 4, Nazarczuk Agata 4, Kleban Paulina 2, Przybylska Magdalena 2, Kochmann Martyna.

OMEGA: Kaznowska Magda 15 pkt.,Bazan Sylwia 13, Umińska Sandra 6, Szukiel Wioletta 5, Badziąg Natalia 4, Zielińska Małgorzata 2, Wisniewska Klaudia 2, Schwartz Joanna 2, Ziółkowska Joanna.

• 3
lisia 2005-10-24 16:12:15
Taa... mecz był ogólnie ok ;) A wczoraj też lajcik :) tylko czekam na fotki (moje i Marty autorstwa) i Jakis maly artukulik :) :*