poniedziałek, 13 maja 2024 Imieniny obchodzą: Robert, Gerard, Serwacy, Aaron, Magdalena, Piotr, Andrzej, Natalis, Gloria, Ciechosław
01-01-1970 01:00, dodał: Maciej Deling czytano: 847 razy

Pożegnanie :(

Wczoraj odbył się ostatni w tych rozgrywkach mecz juniorek władysławowskiej Blizy. Tym spotkaniem najstarsze koszykarki zakończyły nie tylko aktualny sezon, ale także swoją młodzieżową karierę. Pożeganie nie wypadło najszczęśliwiej, gdyż nasze zawodniczki przegrały z zespołem VBW Clima GTK II Gdynia 60:79 (11:25, 17:16, 16:24, 16:14). Już po pierwszej kwarcie widać było wyraźną różnicę w grze obu zespołów, większe ogranie gdynianek oraz duża skuteczność zaprocentowały 14 punktową przewagą. Kilkunastopunktowa zaliczka utrzymała się już do końca meczu, choć Bliza wygrała II i IV kwartę ;) .

Bliza Władysławowo : M.Siwa 2 pkt., D.Voelkner 2, B.Andrzejewska, M.Kandziora 11(1x3), P.Kulas 7(1x3), K.Wiśniewska 4, D.Klimas 10(1x3), J.Borkowska 6(1x3), M.Lange, M.Chałupnik 6, N.Bisewska, M.Klebba 12.

GTK Gdynia : M.Tarasiuk 4, K.Kowalewska 16(1x3), A.Modelska 12, J.Zielińska 10(1x3), D.Gajda 5, M.Taranowska 10, A.Kłos, M.Wiśniewska, S.Kiemnic 3(1x3), N.Niewrzawa 13, M.Wieloch 6.