sobota, 18 maja 2024 Imieniny obchodzą: Feliks, Wenancjusz, Myślibor, Eryk, Liberiusz, Klaudia, Aleksander, Aleksandra, Teodot
01-01-1970 01:00, dodał: Szymon Nadolny czytano: 852 razy

Wygrane kadetów i juniorów

W miniony weekend kolejne dwa zwycięstwa odnieśli siatkarze Koraba Puck. W sobotę młodszy rocznik, czyli kadeci wygrali na wyjeździe 3:1 ze Stoczniowcem I Gdańsk, natomiast dzień później juniorzy upokorzyli swoich przeciwnikow ze Stoczniowca II Gdańsk wygrywając 3:0, oddając zaledwie 36 małych punktów.

Mecz kadetów był zacięty w pierwszych trzech setach żadna z ekip nie mogła zdobyć większej przewagi i sety rozstrzygały się w końcówkach. Pierwszy i trzeci set zakończył się wynikiem 25:22 dla pucczan, drugi zaś takim samym stosunkiem małych punktów dla gdańszczan. W czwartej partii doświadczenie pucczan zaprocentowało i to właśnie oni wygrali seta i cały mecz. Znakomitą partię rozegrał zawodnik Koraba Puck Artur Szmidtka. Stoczniowiec I Gdańsk - Korab Puck 1:3 (22,-22,22,15).

Mecz juniorów trwał zaledwie 40 minut. Korabowcy przewyższali przeciwników pod każdym względem. Korab Puck - Stoczniowiec II Gdańsk 3:0 (-11,-11,-14).

Był to ostatani mecz rundy zasadniczej pomorskiej ligi juniorów. Finał najprawdopodobniej odbędzie się w Gdańsku.

• 3
mindhunters 2005-01-11 23:54:46
Powodzenia w finale! :)
kaczor 2005-01-12 19:17:13
Nadolny Ty pedale. Ja z Toba nie bylismy gorsi
kaczor 2005-01-12 19:19:36
Co Ci jest? Wez sie zastanow co Ty piszesz. Człowiku. Wkór.. ludzi!!!!Nastepnym razem daj Nowakowi pisac artykuł
wejher 2005-01-12 20:04:49
nie nie nie to Ty sie zastanów co piszesz ! heh w nastepnym artykule wspomne cos o Tobie !
kaczor(niezalogowany) 2005-01-12 20:56:47
ok. Tylko wierz ja i Ty tez sie meczymy na meczach. I to na pewno nie gramy gorzej od Szmity. I nie musisz nic o mnie wspominac. Napisz o Szmicie ze jest najlepszy w województwie. I tyle.
kaczor(niezalogowany) 2005-01-12 20:58:38
A pisz zreszta co chcesz. Gówno mnie to obchodzi. Ale jak chciales mnie wkor.. to Ci sie to udało w 100%!!!!!!
creme(niezalogowany) 2005-01-12 21:01:40
o mnie też napisz, że ładnie kibicuje na meczach!! :))
wejher 2005-01-12 21:04:43
ok zostawie to bez komentarza ! creme słabo się starasz !
creme(niezalogowany) 2005-01-12 21:06:45
to co, za mopa mam zacząć robić?!
Micro(niezalogowany) 2005-01-12 23:20:23
Kaczor jaki z ciebie wykręt co zazdrościsz przecież ty nic niegrałeś w tym meczu więc o co ci chodzi wejher pisze prawde beka z ciebie jak ty tak to traktujesz. Daj spokój sobie
kaczor(niezalogowany) 2005-01-13 06:41:39
Szmita zobaczymy w sobote. Bo Ty cos grales...
kaczor(niezalogowany) 2005-01-13 06:50:42
No racja Szmita to jak ja nic nie gram to moze nie bede gral z Malborkiem??? Zobaczymy jak sobie poradzisz.
kaczor(niezalogowany) 2005-01-13 12:21:44
No dobra moze troche mnie ponioslo.Sory Nadolny. Ale troche mnie to zdenerwowało. Sory. A Ty Szmita tak sie nie odzywaj. Pisz co chcesz. W koncu Ty robisz te artykuły.