środa, 15 maja 2024 Imieniny obchodzą: Strzeżysław, Robert, Berta, Cecyliusz, Atanazy, Zofia, Dionizja, Czcibora, Nadzieja, Izydor
01-01-1970 01:00, dodał: Maciej Deling czytano: 998 razy

Obiecujący początek

Bardzo dobrze zaczęły nowy sezon młodsze kadetki z klubu Bliza Władysławowo. W pierwszym swoim meczu pokonały na wyjeździe debiutujący w lidze zespół Omega Gdynia 70:22. I choć w początkowych minutach agresywna obrona gdynianek nie wróżyła łatwego zwycięstwa naszym, to z biegiem czasu doświadczenie oraz większe ogranie zaczęło przynosić efekty punktowe. Już po dwóch kwartach prowadziły 30:7. Kadetki z Władysławowa sumiennie przygotowały się do nowego sezonu, jednak są jeszcze elementy które muszą doskonalić. W szczególności skuteczność rzutów wolnych. Gdynianki agresywną i ambitną obronę przypłaciły wieloma przewinieniami (w tym elemencie wygrały aż 26:10) i nasze zawodniczki miały wiele okazji na poprawę wyniku przez rzuty wolne. Niestety spudłowały aż 27 razy! Przy wyrównanym  meczu rzuty osobiste często decydują o końcowym rezultacie.

Skład Blizy to : Zofia Guz 6 pkt. (1x3), Natalia Budzisch 2, Marzena Korth, Justyna Proch 6, Daria Radtke 12, Ewelina Bojanowska 19, Magdalena Siwa 18, Angelika Patalas, Kamila Supruniuk 2, Aleksandra Struck, Joanna Klebba 5.

• 3
Żyrafa nr.10(niezalogowany) 2004-10-10 12:45:24
NO tak może i przegrałyśmy ale ja sie ciesze ze chociaż była bk:DFajnie się zfaulowało aż 5 razy!
Siwa(niezalogowany) 2004-10-10 20:00:56
No fajnie też się żucało rzuty osobiste szkoda tylko że tak dużo nie trafionych ale jak na wasz pierwszy mecz i tak dobrze hehe!! zobaczymynastępnym razem!!
rzucało :)))(niezalogowany) 2004-10-10 20:01:18
siwa 2004-10-10 20:02:33
Zobaczymy jak nam pójdzie mecz z Gdańskiem :( mam nadzieje że tym razem wygramy!!
kama(niezalogowany) 2004-10-10 21:29:47
mecz spox w końcu wygrałyśmy ; teraz z gdańskiem mecz też trzeba będzie wygrać!!!1
ta z 4 co ma piłke(niezalogowany) 2004-10-11 18:27:23
ten mecz był nieudany!!zjadł nas stres !!a zreszta to był nasz pierwszy mecz i jesteśmy z niego dumne a tak wogóle było 20 do 50
taki jeden z4 (niezalogowany) 2004-10-11 18:57:50
jo Wozonko i tak Uks Omega Gdynia jest najlepsza. Uks Omega I i II beda wymiataly w siate :P:P
Żyrafa nr.10(niezalogowany) 2004-10-11 20:36:31
Ty Karolek wam jeszcze duzo do wymiatania brakuje tak samo NAM!!
Agnieszka(niezalogowany) 2004-10-16 16:58:37
Niestety Siwa ale z Gdańskiem nie udało się wam wygrać :-) Rzuciłaś te swoje 31 punktów ale sama meczu nie wygrasz... Gdańsk zagrał dobrą drugą połowę...