wtorek, 14 maja 2024 Imieniny obchodzą: Jeremiasz, Koryna, Bonifacy, Maciej, Wiktor, Dobiesław, Ampeliusz, Fenenna
01-01-1970 01:00, dodał: Maciej Deling czytano: 871 razy

Turniejowa karuzela

W ostatnich dniach, aż trzy zespoły Blizy Władysławowo wzięły udział w turniejach koszykówki. W Wilczętach grały dwa zespoły Blizy (rocznik 89 i 90). Starsze dziewczęta zajęły w tym turnieju 2 miejsce przegrywając w finale z gospodarzami Piastem Wilczęta 4 punktami. Młodsze zawodniczki zajęły w tym turnieju 4 miejsce przegrywając w meczu o 3 miejsce z zespołem Lidzbarka Warmińskiego 5 punktami.
Najstarsze zawodniczki wzięły udział w II Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki dziewcząt rocznik 1988 o Puchar Burmistrza Kartuz. Oto wyniki ich spotkań :

• Trops Kartuzy - Bliza Władysławowo 42:55
  • Bliza Władysławowo - Piątka Tczew 37:63
  • Truso Elbląg - Bliza Władysławowo 48:30
  • Bliza Władysławowo - Orlik Ujazd 55:39
  • Trops Kartuzy II - Bliza Władysławowo 18:58
Nasz zespół za względu na obecność w składzie 4 starszych zawodniczek grał w tym turnieju PK. Najlepszą zawodniczką turnieju w Blizie została uznana Marta Klebba (88).

• 3
siwa 2004-05-23 19:25:08
dlaczego jest tak maBo o nas?
dave 2004-05-23 20:25:13
PS. W turnieju w Wilczętach najlepszymi zawodniczkami w poszczególnych zespołach zostały : Bliza ('89) - Anna Rolewska, Bliza ('90) - Magdalena Siwa. Wyniki z Wilcząt wkrótce ;)
Alaon 2004-05-24 21:54:54
Oto wyniki z Turnieju w Wilczętach:Bliza II- Gimn. Lidzbark Warmiński 35:40, Piast Wilczęta-Bliza I 52:48, Bliza I-Bliza II 60:23, Piast wilczęta-Bliza II 58:38, Bliza I-Gimn. Lidzbark Warmiński 64:44, Piast Wilczęta-Gimn. Lidzbark Warmiński 68:29. Pozdrowienia dla Ani Rolewskiej(oszczędzaj zdrowie)
Siwa 2004-05-25 10:28:31
Nawet nasz wspaniały trener P. Delin nie napisze nic o swoich najlepszych zawodniszkach :((