wtorek, 14 maja 2024 Imieniny obchodzą: Jeremiasz, Koryna, Bonifacy, Maciej, Wiktor, Dobiesław, Ampeliusz, Fenenna
01-01-1970 01:00, dodał: Maciej Deling czytano: 1190 razy

Jest trzecie!

W ostatnim meczu Ligi Młodziczek w koszykówce Bliza Władysławowo ostatecznie obroniła trzecie miejsce pokonując Conrad w Gdańsku. Spotkanie to było zacięte od początku do końca nie wyłączając dogryki ;). Zawodniczki z Gdańska przystąpiły do meczu mocno skoncentrowane, oprócz atutu własnej hali miały dodatkowy - musiały wygrać aby zrzucić Blizę na 4 miejsce w tabeli. Początek nie był dla naszych zawodniczek udany, gdańszczanki agresywne w obronie łapały przewinienia ale władysławowianki nietrafiały kolejnych rzutów osobistych. Bliza prowadziła od początku aż do połowy 3 kwarty, później na moment oddając prowadzenie. Po końcowym gwizdku wynik był remisowy 47:47. O wszystkim musiała zadecydować dogrywka. Na szczęście koszykarki Blizy grały czysto, niewiele faulowały za to w przeciwnej drużynie większość zawodniczek miała po 4 faule (w całym meczu za 5 przewinień zeszło 5 zawodniczek z Conrada). Duże osłabienie w zespole z Gdańska widać było w dogrywce, która zakończyła się wynikiem 55:50 dla Blizy.
Bliza zagrała w składzie :Zofia Guz (6pkt.), Natalia Budzish (1), Monika Hoffmann, Paulina Dettlaff, Daria Radtke, Ewelina Bojanowska (14), Magdalena Siwa (26), Joanna Klebba, Natalia Ciskowska, Agnieszka Kujawska (8).
To jest duży sukces zespołu, który ostatecznie zajął w tych rozgrywkach 3 miejsce.
Tym większe brawa za to, iż te zawodniczki na poważnie zaczęły trenować dopiero miesiąc przed rozgrywkami!

> Więcej fotek z meczu i nie tylko...

• 3
bp 2004-04-17 18:09:06
brawo siwa sporo trafiłas szkoda ze niewidziałem meczu no i 3 miejsce to zasługa trenera>>heeee<<
piecu 2004-04-17 18:53:41
tak trzymać dziewczyny!
Niunia 2004-04-18 13:25:55
Super Siwa!! Jesteś the best!! Podziękowania dla trenera za 3 miejsce!!
ciekawy 2004-04-18 14:23:35
a kto jest na tej fotce , moze ktos mi odpowiedziec ?