niedziela, 5 maja 2024 Imieniny obchodzą: Pius, Teodor, Irena, Zdziebor, Penelopa, Waldemar, Sabrina
10-02-2014 13:41, dodał: quaresma89 czytano: 1618 razy

Wysokie zwycięstwo Pogoni Lębork

Wysoką wygraną zakończył się czwarty z rzędu sparing drużyny seniorów Pogoni.
Tym razem przeciwnikiem była A-klasowa drużyna Bojano LZS. O ile pierwsza połowa była w miarę wyrównana, w drugiej dominacja Pogoni nad drużyną gości była ogromna, zadecydowała kondycja.
Do bramki czterokrotnie trafił Sylwester Ilanz, który zszedł z boiska w 61 minucie z lekko zbitą stopą. Drobne urazy zanotował także Arkadiusz Byczkowski i Jakub Żmudzki.

Pogoń Lębork – Bojano LZS 10:0 (2:0)
bramki: 1:0 Ilanz (’34), 2:0 Ilanz (’36), 3:0 Wesserling (’47), 4:0 Ilanz (’52), 5:0 Morawski (’54), 6:0 Ilanz (’58), 7:0 J. Żmudzki (’59), 8:0 Waczkowski (’66), 9:0 . J. Żmudzki (’70), 10:0 Stankiewicz (’84)

Pogoń: Czekirda (’46 Labuda), Wesserling (’62 Bulczak), Jasiński, Janowicz, B. Żmudzki (’60 Kołucki), Bach, Morawski, Sychowski, Włodarczewski (’46 Stankiewicz), Ilanz (’61 Waczkowski), Byczkowski (’58 J. Żmudzki)