czwartek, 28 marca 2024 Imieniny obchodzą: Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus
04-02-2014 12:28, dodał: quaresma89 czytano: 2254 razy

Mistrzostwa Gminy Puck w Szachach

W dniu 2 lutego 2014 roku w Zespole Szkół w Żelistrzewie Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził Mistrzostwa Gminy Puck w Szachach.
Mistrzostwa przeprowadzone zostały w klasyfikacji indywidualnej kobiet i mężczyzn oraz w klasyfikacji zespołowej.
Zawodnicy oraz zespoły za zajęcie miejsc od I do III otrzymali upominki rzeczowe oraz puchary Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.
W klasyfikacji mężczyzn triumfował Łukasz Gajdamowicz z Łebcza wyprzedzając kolejno Andrzeja Willa (Smolno) i Marka Wikowskiego (Żelistrzewo).
W klasyfikacji kobiet zwyciężyła Agnieszka Czap z Żelistrzewa. Drugie i trzecie miejsce zajęły odpowiednio Justyna Ławniczak (Połczyno) i Angelika Jeka (Strzelno).