wtorek, 14 maja 2024 Imieniny obchodzą: Jeremiasz, Koryna, Bonifacy, Maciej, Wiktor, Dobiesław, Ampeliusz, Fenenna
01-01-1970 01:00, dodał: Maciej Deling czytano: 903 razy

Młode walczą ;)

Najmłodsze zawodniczki Blizy Władysławowo zanotowały na swym koncie kolejną wygraną w tym sezonie. Tym razem pokonały u siebie koszykarki Conrada Gdańsk 46:34 (12:4, 13:10, 9:10, 12:10). Rywalki Blizy w pierwszej połowie nie nawiązywały równorzędnej walki i tylko nieskuteczności naszych koszykarek zawdzięczają w sumie niewielką stratę po pierwszej połowie. Na trzecią i czwartą kwartę gdańszczanki wyszły jednak wyraźnie umotywowane przez swoją trenerkę i przewaga Blizy zaczęła szybko topnieć. Conrad zaczął kryć na całym boisku - bardzo agresywnie i to przynosiło nadspodziewanie dobre rezultaty. Na początku czwartej kwarty przewaga Władysławowa wynosiła tylko 4 punkty. Całe szczęście w końcówce najmłodsze koszykarki zabrały się do pracy i całe spotkanie wygrały.
To przybliża nasz zespół do 3 miejsca w rozgrywkach wojewódzkich.

Więcej fotek z meczu...

• 3
dogna 2004-03-07 07:12:59
najważniejszy jest hart ducha i wola walki:) grać - i się nie poddawać!
werka 2004-03-06 20:07:06
grałyscie coooll!!!!!powodzenia w dalszych meczach
kkkk 2004-03-06 20:06:15
gratulacje!w dzisiejszym meczu byłyście poprostu wspaniałe zycze wam wiecej takich wygranych!tamte dziewczyny z gdanska nie miały z wami zadnych szans hehe!:-)powodzenia