piątek, 3 maja 2024 Imieniny obchodzą: Mariola, Maria, Alodia, Antonina, Aleksander
25-06-2013 11:07, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 1248 razy

IX kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej

W niedzielę 23 czerwca rozegrana została IX kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej.. W najciekawszym meczu kolejki drużyna Zelewa na własnym boisku przegrała z Luzinem 3:4. Po chwilowej zadyszce kolejny komplet punktów zainkasowało Kębłowo, które pokonało Barłomino 2:0. Kiepską passę bez punktów przerwali zawodnicy z Sychowa, którzy wygrali w Wyszecinie 3:1. Komplet punktów do ligowej tabeli zapisali sobie jeszcze zawodnicy Robakowa. Ich mecz w Dąbrówce nie doszedł do skutku z powodu braków w składzie gospodarzy. Przy stanie 2:2 z powodu ulewnego deszczu i burz został przerwany pojedynek Milwina i Kochanowa, który będzie dokończony w innym terminie.