piątek, 3 maja 2024 Imieniny obchodzą: Mariola, Maria, Alodia, Antonina, Aleksander
20-06-2013 12:13, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 1349 razy

Licealiada Powiatu Wejherowskiego w Piłce Nożnej 11-osobowej

W dniu 18 czerwca na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej 11-osobowej.. W rywalizacji wzięły udział cztery najlepsze drużyny, spośród dziewięciu zespołów, które wzięły udział w eliminacjach.

Zwycięzcą turnieju została drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 z Wejherowa, która w turnieju finałowym pokonała ZSP nr 1 Wejherowo oraz ZSP nr 1 z Rumi. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami oraz dyplomami które wręczał Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie Andrzej Byczkowski.