piątek, 19 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Konrada, Leontyna, Tymon, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy
19-06-2013 14:41, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 2354 razy

Mistrzostwa Polski Baśkarzy w Szemudzie

W niedzielę 16 czerwca w Szemudzie odbyły się Mistrzostwa Polski w Baśkę, w których wzięło udział 232 zawodników z 58 drużyn..

W klasyfikacji drużynowej mistrzem Polski została drużyna Rekowianie Rekowo, grająca w składzie: Andrzej Szlas, Wojciech Malon, Władysław Darżnik, Władysław Patok. Na drugim miejscu uplasowały się Bazuny II Żukowo, a na trzecim Kontra I Gorzów.

W klasyfikacji indywidualnej mistrzem Polski został Czesław Gostomski (FBR Gostomski Lipusz), na drugim miejscu uplasował się Henryk Odwald (Rybacy Władysławowo), a brązowym medalistą został Jan Forjan (Kontra I Gorzów).

Mistrzynią Polski została Emila Kołaczek (Kontra II Gorzów).

Żródło: Henryk Radtke