wtorek, 14 maja 2024 Imieniny obchodzą: Jeremiasz, Koryna, Bonifacy, Maciej, Wiktor, Dobiesław, Ampeliusz, Fenenna
10-05-2013 08:58, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 1099 razy

Żonaci - Kawalerowie 11:5

Dnia 3 Maja na boisku Orlika w Jastarni odbył się tradycyjny mecz piłki nożnej pomiędzy żonatymi i kawalerami.. Spotkanie od początku toczyło się w twardej i wyrównanej walce. Kawalerowie dwa razy obejmowali prowadzenie, ale to żonaci po pierwszej połowie prowadzili 6:3. Druga połowa to już zdecydowana przewaga żonatych, którzy bardzo dobrze bronili i świetnie wykorzystywali wypracowane sytuacje. Mecz zakończył się wynikiem 11:5 dla żonatych i to oni do najbliższego meczu będą panowali w Jastarni.

Żródło: Łukasz Boszk