piątek, 17 maja 2024 Imieniny obchodzą: Weronika, Paschalis, Herakliusz, Sławomir, Bruno, Wiktor
11-03-2013 20:01, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 915 razy

Sparing Drutex Bytovia II Bytów - Pogoń Lębork

W zimowej aurze i przy przenikliwym zimnym wietrze zagrała swój piąty sparing drużyna seniorów Pogoni Lębork.. Po 90 minutach okazało się, że czwartoligowe rezerwy Bytovii okazały się silniejsze i mecz na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Bytowie zakończył się wygraną gospodarzy 3:0. W kadrze lęborczan z powodów zdrowotnych zabrakło Grzegorza Kowalskiego i Mariusza Kalamaszka.

W pierwszym kwadransie dobrą sytuację strzelecką miał Stankiewicz po dograniu Bartka Żmudzkiego, ale piłka minimalnie minęła słupek. Niedługo później w zamieszaniu podbramkowym bytowską bramkę uratowała poprzeczka. Właśnie po tej akcji Bytovia przeprowadziła szybką kontrę, z której gola zdobył Chylewski. Tuż przed przerwą, po rzucie rożnym na 2:0 podwyższył Chojnacki. Po 60 minucie w obu zespołach zaszły duże zmiany w składzie, w związku z czym wprowadzony chwilę wcześniej Zblewski w 73 minucie zdobył ostatniego gola meczu. Radość w obozie Pogoni w 75 minucie po golu Ilanza tłumi sędzia pokazując pozycję spaloną.

Drutex Bytovia II Bytów - Pogoń Lębork 3:0 (2:0)

Żródło: Janusz Pomorski/pogon.lebork.pl