piątek, 17 maja 2024 Imieniny obchodzą: Weronika, Paschalis, Herakliusz, Sławomir, Bruno, Wiktor
05-03-2013 08:58, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 928 razy

VII kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej na Hali

Wyjątkowo wysokie wyniki zanotowano w VII kolejce Luzińskiej Ligi Sołeckiej na Hali. Już w pierwszym meczu, trzeci zespół ligowej tabeli, Robakowo pokonał zdecydowanie 4:0 drużynę Sychowa. Jedynym wyrównanym meczem był pojedynek Dąbrówki z Kębłowem. Do przerwy na tablicy był bezbramkowy remis, ale po przerwie lepiej zagrali zawodnicy z Kębłowa i to oni wygrali 2:1. Kolejny mecz znów przyniósł pewne zwycięstwo Milwina, które pokonało słabo grające na hali Zelewo aż 9:1. W "małych derbach" nadspodziewanie łatwo Barłomino poradziło sobie z Wyszecinem wygrywając ten mecz aż 9:2. W ostatnim meczu kolejki spotkał się niepokonany lider z Luzina oraz wicelider z Kochanowa. Pierwsza połowa tego ostrego meczu, jak podkreślali obserwatorzy była najciekawszą jaką można było oglądać w luzińskiej hali w tegorocznych rozgrywkach. Skromne prowadzenie Luzina 1:0 zapowiadało, że druga część meczu będzie jeszcze ciekawsza. Niestety po przerwie grali tylko podopieczni Zbigniewa Tobiasa, którzy dosłownie znokautowali Kochanowo wygrywając ostatecznie aż 10:1. Wobec porażki Kochanowa na pozycję wicelidera awansowało Robakowo.