czwartek, 28 marca 2024 Imieniny obchodzą: Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus
27-11-2012 14:08, dodał: Patrycja Kos czytano: 2695 razy

Finał XIV Wojewódzkiej Gimnazjady w unihokeju dziewcząt

Dnia 26 listopada na hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie, odbył się Finał XIV  Wojewódzkiej Gimnazjady w unihokeju dziewcząt.. W rywalizacji wzięło udział sześć najlepszych zespołów z województwa pomorskiego.

Zwycięzcą turnieju została drużyna z Gimnazjum w Nowym Dworze Kwidzyńskim, która w finale po zaciętym meczu pokonała gospodarzy zawodów, czyli Gimnazjum nr 3 z Wejherowa. Dziewczęta z Gimnazjum nr 3 w Wejherowie kolejny raz udowodniły, że należą do najlepszych ekip w województwie pomorskim, zdobywając tym razem srebrne medale. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami oraz dyplomami.