06-02-2009 13:00, dodał: Maciej Deling czytano: 806 razy

Kadra U-18 - UKS Łęczyce 63:74

Męska reprezentacja Polski U-18 podczas zgrupowania w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich "Cetniewo" we Władysławowie rozgrywa mecze kontrolne z "miejscowymi" drużynami. W czwartek 5 lutego koszykarska kadra spotkała się z II-ligowym zespołem UKS Łęczyce.

Spotkanie miało bardzo wyrównany przebieg aż do połowy (35:35), a rozstrzygnięcie nastąpiło w pierwszych minutach trzeciej kwarty. Doświadczeni II-go ligowcy wykorzystali chwilę nieuwagi oraz słabszej gry młodzieżowców i w ciągu 6 minut "zdemolowali" przeciwników 20:0. W tym momencie przy stanie 55:35 dla Łęczyc niemal wszystko było jasne. Do końca meczu prowadzenie się nie zmieniło i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 74:63 dla UKS-u.

W dniu dzisiejszym kadra rozegra kolejne spotkanie. O godz. 17:30 w OPO Cetniewo zmierzy się z Ósemką Wejherowo U-20.

• 3
kibic[niezalogowany-89.171.50.104] 2009-02-06 20:02:36
dzisiaj Kadrą wygrała z Ósemką Wejherowo U-20
archiwista[niezalogowany-83.25.101.221] 2009-02-06 21:09:48
Czemu piszesz głupoty? Kadra U-18 przegrała z Ósemką Wejherowo U-20 różnicą 10 pkt.
jop[niezalogowany-138.17.5.215] 2009-02-06 22:05:06
to kto w końcu wygral? dowiem się?
archiwista[niezalogowany-83.25.93.59] 2009-02-06 22:15:17
Przepraszam za pomyłkę. Ósemka wygrała dzisiaj z Kadra różnica 5 pkt. Wygrana różnicą 10 pkt. była podczas sparingu dnia dwa dni temu.