14-11-2008 00:37, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 663 razy

Przegrana rezerw Orkana w Leźnie

W 13 ostatniej kolejce rundy jesiennej V ligi Orkan II Rumia przegrał z przedostatnią drużyną w tabeli Sportingiem Leźno 1 : 4 ( 1 : 0 ).

Pierwsza połowa należała jednak do gości , a prowadzenie dla Orkana uzyskał w 17 minucie Tomasz Twaróg, jednak potem przyjezdnym zabrakło szczęścia. Mimo wielu sytuacji podbramkowych żadnej nie wykorzystali i jedno bramkowym prowadzeniem Orkanowców kończy się pierwsza odsłona.

Gospodarze po przerwie uwierzyli we własne siły i już w 60 minucie przy bezradności rumskich obrońców rozpoczęli festiwal strzelecki. Pierwszy na listę strzelców wpisał się Grzegorz Karbowski, za kwadrans było już 2 :1, a autorem gola był Mirosław Feith. Goście jeszcze nie zdążyli wyprowadzić kontry i ku zaskoczeniu rumian Michał Pasta strzelił w 76 minucie kolejną bramkę dla swojej drużyny .

Dziesięć minut przed końcowym gwizdkiem ten sam zawodnik ustalił wynik meczu na 4 :1 dla Sportingu Leźno.

Orkan: Elżanowski, Kwidziński, Paliga, ( Damaszk – Bochentyn ), Czerwiński, Butowski, Socha ( Brzeski ), Tyszko, Bojaruniec, Symanowicz ( Portalski ), Olszewski, Twaróg.

Żródło: Andrzej Patro