23-08-2008 11:50, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 598 razy

Jantar Sopot - Orkan II Rumia 0:2

W zaległym meczu V ligi doszło do spotkania między Jantarem Sopot i Orkanem II Rumia. W pierwotnym planowanym terminie boisko MOSiR Sopot przypominało gąbkę, i sędziowie nie dopuścili do rozgrywek.

W ubiegłą środę na grząskim boisku w Sopocie został jednak rozegrany ten mecz prawie w takich samych warunkach., jakie panowały w niedzielę. Tylko przez pierwsze 30 minut aura była sprzyjająca, potem przez prawie cały mecz lało. W 20 minucie Luliński po raz pierwszy próbował zaskoczyć bramkarza gospodarzy. W 35 minucie po strzale Sebastiana Bojaruńca Orkan obejmuje prowadzenie, a 4 minuty później Luliński doprowadza do wyniku 2 : 0 . W przeciągu drugiej połowy byliśmy świadkami nieskutecznych akcji zawodników gospodarzy i gości i wynik nie uległ zmianie.

Skład: Elżanowski - Socha, Czerwiński,Kwidziński, Ciskowski (Ciechowski), Karnat, Bojaruniec, Tyszko (Bochentyn), Hoffman (Symanowicz), Luliński, Twaróg (Brzeski)

Żródło: mksorkanrumia.futbolowo.pl