niedziela, 29 września 2024 Imieniny obchodzą: Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald
14-05-2008 10:39, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 672 razy

Piotr Borucki z Helu Akademickim Mistrzem Polski w Kick-Boxingu

17 maja w Warszawie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Kick-Boxingu na starcie stanęło 138 zawodników z 25 uczelni.
Klub Kick-Boxingu „MAXIMUS” Gdynia oraz AWF i S Gdańsk reprezentował Piotr Borucki który wywalczył tytuł Akademickiego Mistrza Polski. Piotr startował w kategorii semi-contact w kat. wagowej -84kg., w pierwszej walce przed czasem pokonał 13-3 Wojciecha Urbańskiego z WSG w Bydgoszczy a w finale również przed czasem pokonał Dariusza Szczerbińskiego z WSH w Gdańsku.