wtorek, 9 lipca 2024 Imieniny obchodzą: Lukrecja, Zenona, Sylwia, Anatola, Adolfina, Anatolia, Weronika, Ludwika, Patrycjusz, Róża
15-10-2007 11:08, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 718 razy

Zenit - Orkan (Junior B) 0:5

Rumianie byli przekonani, że wyprawa do ostatniej drużyny w tabeli, Zenitu Łęczyce będzie dla nich łatwa. Jednak gospodarze bardzo umiejętnie się bronili i do przerwy Orkan prowadził tylko 1:0.
Zenit do tej pory nie zdobył punktu i stracił aż 32 bramki strzelając zaledwie 5.Od początku spotkania Orkan atakował, ale to nie przynosiło efektów. Dopiero w 5 min. po strzale Holka goście objęli prowadzenie. Pierwszą groźną akcję gospodarze przeprowadzili w 26 min. ale Bryłka był na posterunku i sytuacja się powtórzyła w 35 min, .ale znowu Łukasz popisał się udaną interwencją. W końcówce pierwszej połowy zamieszania podbramkowego nie potrafili wykorzystać napastnicy gości, Orkan zaczął się bronić. W 44 min. znakomitego podania Mateusza Theisa nie potrafił wykorzystać Cebulski. Po przerwie oglądaliśmy inną drużynę Orkana. Już w 48 min słupek uratował gospodarzy przed utratą kolejnej bramki. W 52 min., po koronkowej akcji Marcin Mach wykorzystuje dokładne podanie Theisa i podwyższa wynik na 2:0. Goście uwierzyli w swoje siły i zaczęli grać swoje. W 50 min. Cebulskiego zmienia Bieszke. W 57 min. pięknym strzałem Krzysztof Butowski zdobywa bramkę na 3:0. Sytuacji podbramkowych, które nie wykorzystała drużyna gości było jeszcze wiele, jednak najważniejszy jest wynik i punkty. Zdobywca pierwszej bramki Holk w 60 min. fatalnie przestrzela. Kolejne bramki dla Orkana zdobywają w 71 min. Mach i w 75 min. Urbański.

Skład Orkana:Bryłka, Sobczyński, Kiersznikiewicz, Borkowski, Wolny, Theis, Urbański, Cebulski (Bieszke) Butowski, Mach, Holk. Rezerwy: Bonisławski, Listewnik, Lip.