poniedziałek, 1 lipca 2024 Imieniny obchodzą: Bogusław, Halina, Estera, Teobald, Namir, Karolina, Marcin, Teodoryk, Domicjan, Domicjana
17-09-2007 12:11, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 806 razy

Błyskawica Reda Rekowo - MKS II Władysławowo 0:2

Relacja minutowa...

6’ Damian Woźniak dogrywa doskonałą piłkę do Bonka, w ostatniej chwili obrońca zdejmuje Błażejowi piłkę z nogi,
8’ z ok. 20m strzela Damian Woźniak, piłkę łapie bramkarz Błyskawicy,
10’ ponownie uderza Damian Woźniak, tym razem z rzutu wolnego z ok. 30m i ponownie broni bramkarz gospodarzy,
12’ Patryk Janiuk przerzuca piłkę na prawa stronę boiska, Zbyszek Sękowski strzela obok,
19’ ponownie strzela Sękowski, piłkę po koźle z trudem łapie bramkarz Rekowa,
22’ doskonałe zagranie w pole karne Janiuka, Przemek Pawlina zwlekał z oddaniem strzału,
24’ zamieszanie w polu karnym rywali, składający się do strzału Woźniak zablokowany,
27’ Błażej Bonk ograł obrońcę, wrzutka w pole karne, Michał Świerczyński strzela w boczną siatkę,
30’ ponownie Bonk wyłuskał piłkę z pod nóg obrońcy, dośrodkowanie, Pawlina strzela w boczną siatkę,
32’ 0-1, rzut wolny za faul na Patryku Janiuku. Dośrodkował w „piątkę” Woźniak a piłkę w siatce umieścił Przemek Pawlina,
33’ rzut wolny z ok. 25m z bardzo ostrego kąta, strzela Michał Świerczyński, broni bramkarz,
34’ ponownie uderza Michał Świerczyński zza „szesnastki”, łapie bramkarz,
37’ strzela Patryk Janiuk, nad bramką,
40’ Janiuk w pole karne do Bonka, strzał Błażeja broni bramkarz Błyskawicy,

Pierwszą połowę MKS gra z dość silnym porywistym wiatrem i ……….z górki, stąd ogromna przewaga przyjezdnych. Błyskawica praktycznie nie oddała strzału na bramkę.

Na drugą połowę gospodarze wychodzą z jedną zmianą a warunki atmosferyczne zgoła odwrotne. W szatni MKS-u pełna mobilizacja przed niezmiernie trudnymi 45 minutami gry.

46’ 33’ rzut wolny z ok. 20m, Michał Świerczyński strzela nad bramką,
54’ strzał zawodnika gospodarzy zza pola karnego, nad bramką,
55’ wymieniają piłkę Woźniak, Bonk, Damian strzela z siedmiu metrów, broni bramkarz,
58’ rzut wolny, Woźniak dośrodkowuje, Michał Świerczyński głową tuż obok słupka,
59’ napastnicy Błyskawicy kilkakrotnie groźnie strzelają, strzały jednak lądują na nogach obrońców MKS-u,
63’ zaskakująca, z wiatrem wrzutka zawodnika Rekowa, broni Jakub Świerczyński,
64’ szybka akcja Błyskawicy, w ostatniej chwili sytuację wybiciem ratuje Sebastian Szynszecki,
67’ dobry strzał zawodnika gospodarzy broni Jakub Świerczyński,
68’ rzut wolny dla Błyskawicy, strzał wysoko nad bramką,
72’ 0-2, Patryk Janiuk podawał w pole karne do wychodzącego na czystą pozycję Przemka Pawliny. Piłkę łapie bramkarz gospodarzy i ……..wypuszcza ją z rak, co natychmiast wykorzystuje Przemek przejmując piłkę i wychodząc przed bramkarza, który fauluje napastnika MKS-u. Czerwona kartka dla bramkarza i rzut karny. Michał Świerczyński pewnie strzela i podwyższa prowadzenie gości.
78’ akcja Sękowskiego, Woźniak strzela obok bramki,
81’ strzelają Janiuk i Bonk, nad bramką,
83’ dobra akcja Błyskawicy i strzał wysoko nad bramką,
84’ Jakub Świerczyński broni zaskakujące uderzenie,
86’ kolejny bardzo niecelny strzał zawodnika gospodarzy.

Bramki: Pawlina Przemysław 32’, Świerczyński Michał 72’ (karny)

MKS: Jakub ŚWIERCZYŃSKI (M) - Mateusz GUZ (M), Mariusz DETTLAFF (M), Sebastian SZYNSZECKI (M), Tomasz POTRYKUS (M) - Zbigniew SĘKOWSKI, Patryk JANIUK, Błażej BONK, Damian WOŹNIAK (M) (C) - Przemysław PAWLINA, Michał ŚWIERCZYŃSKI

INFO: mks-wladyslawowo.blog.onet.pl