piątek, 5 lipca 2024 Imieniny obchodzą: Zoe, Marta, Wilhelm, Trofima, Antoni, Przybywoj, Bartłomiej, Jakub, Filomena, Karoliny
02-09-2007 10:03, dodał: Janusz Nowicki czytano: 671 razy

Gryf Wejherowo - Bytovia 1:3

Podopieczni trenera Tomasza Untona po przeciętnej grze odnieśli wysoką porażkę 1:3 na własnym obiekcie z Bytovią Bytów. Gdyby nie błędy piłkarzy ze Wzgórza Wolności, sobotnie spotkanie mogłoby się zakończyć powodzeniem.
Już w 5 min żółto-czarni zdobyli gola. Bramkę zdobył Michał Wierzchołowski, a po kilku minutach było już 1:1. Do przerwy Bytovia prowadziła 1:2.
W drugiej odsłonie było coraz gorzej, gryfici nie mogli sobie poradzić z ofensywnie grającym zespołem Waldemara Walkusza. Do tego doszły błędy w obronie i goście wzbogacili się o trzy punkty.
Bramki dla Bytovii: Piotr Łapigrowski(10’), Sławomir Pufelski(37’) i Krzysztof Paraficz(51’).

Info: gryf.wejher.info