piątek, 5 lipca 2024 Imieniny obchodzą: Zoe, Marta, Wilhelm, Trofima, Antoni, Przybywoj, Bartłomiej, Jakub, Filomena, Karoliny
11-06-2007 09:46, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 620 razy

Rezerwy o klase wyżej

Rezerwy władysławowskiego MKS pokonały u siebie drugą drużyną Gryfu Wejherowo 4:2. Wygraną w B klasie drugi skład MKS-u zapewnił sobie już jakiś czas temu, a dzięki awansowi pierwszej drużyny, od przyszłego sezonu zagrają w A klasie.

Relacja minutowa...

Początkowe minuty spotkania to szybka i kombinacyjna gra obu zespołów głównie w środkowej części boiska.

8’ słaby strzał zawodnika Gryfu obok bramki,

10’ nieporozumienie w defensywie MKS-u. Główka Mariusza Dettlaffa o mało nie doprowadza do straty bramki. W ostatniej chwili piłkę zmierzającą do bramki wybija Jakub Świerczyński,

13’ Damian Woźniak otrzymał „dobrą piłkę’ od Tomasza Potrykusa. Strzał Damiana został zablokowany przez obrońców,

14’ zawodnik Gryfu strzela obok bramki,

19’ setka dla gości. Dośrodkowanie z prawej strony w „piątkę”, napastnik uderzył na siłę, piłka mija poprzeczkę,

22’ 0-1 rzut karny, Mariusz Dettlaff ściął w polu karnym zawodnika gości. Pewne uderzenie z jedenastki myli Jakuba Świerczyńskiego,

23’ wymuszona zmiana w drużynie Gryfu. Poważna kontuzja (bez udziału osób drugich) zmusza zawodnika do opuszczenia boiska,

25’ dośrodkowuje Bartosz Burzyński, Woźniak główką tuż obok słupka,

26’ rzut rożny dla Gryfu. Zawodnicy gości dwukrotnie strzelając obijają obronę MKS-u,

29’ rzut wolny wykonuje Paweł Holender, trafia w mur,

30’ Burzyński strzela nad bramką,

31’ Holender z rzutu wolnego zagrywa w ‘piątkę”, Krzysztof Nisiewicz zakręcił obrońcą, strzelając trafił w kolejnego obrońcę gości,

34’ uderzenie holendra mija słupek bramki Gryfu,

36’ 1-1 w pole karne dośrodkowuje Mateusz Guz. Damian Woźniak przerzuca piłkę nad interweniującym bramkarzem,

37’ ponownie dośrodkowuje Guz, Nisiewicz zablokowany przez obrońców,

39’ rzut wolny, dośrodkowuje Holender, Karol Gojke nie opanował czysto piłki, strzał nad bramka,

41’ 2-1kolejny rzut wolny wykonywany przez Holendra i wspaniała główka Damiana Woźniaka,

Druga połowa:

47’ groźny strzał zawodnika Gryfu broni Jakub Świerczyński,

48’ strzela Woźniak z ok. 20m, nad bramką,

49’ w odpowiedzi Gryf strzela tuż nad poprzeczką,

52’ 2-2 napastnicy Gryfu „rozklepali” obronę gospodarzy,

55’ zmiana w zespole MKS-u. Bartosza Burzyńskiego zmienia Sebastian Szynszecki,

56’ błędy w obronie, zawodnik Gryfu niebezpiecznie strzela nad poprzeczką,

57’ Woźniak wywalczył piłkę w polu karnym, strzela obok słupka,

58’ Nisiewicz faulowany (trzymany za koszulkę) w polu karnym, sędzia nie reaguje,

64’ Karol Gojke marnuje setkę. Mając przed sobą tylko bramkarza „strzelił na siłę”,

68’ zmiana w zespole Gryfu,

69’ 3-2 Mateusz Guz wyprowadza zespół gospodarzy na prowadzenie po kapitalnym podaniu Pawła Holendra,

70’ ponownie piłkę wrzuca Holender, Gojke nie zachował „zimnej krwi”,

75’ 4-2 podanie Gojke wykorzystał Damian Woźniak, zdobywając swoją trzecią bramkę w meczu,

77’ bardzo groźny strzał zawodnika gości mija minimalnie bramkę,

81’ kolejną setkę marnuje Karol Gojke, akcję wypracował Woźniak,

83’ kolejna setka Gojke, strzał nad poprzeczką, oj Karol, Karol…..,

84’ strzał Sebastiana Szynszeckiego z trudem broni bramkarz gości,

89’ zmiana, za Krzysztofa Nisiewicz wchodzi Sławomir Proena,

90’ rzut wolny, strzela Paweł Holender, broni bramkarz Wejherowa.

Skład MKS II: Jakub ŚWIERCZYŃSKI - Bartosz BURZYŃSKI (C), Mariusz DETTLAFF, Zbigniew KOWALEWSKI, Henryk KOWALEWSKI - Mateusz GUZ, Paweł HOLENDER, Krzysztof NISIEWICZ, Tomasz POTRYKUS - Karol GOJKE, Damian WOŹNIAK

INFO: mks-wladyslawowo.blog.onet.pl