Pierwszy mecz na własnym stadionie w rundzie wiosennej rozegrał piątoligowy Stolem Gniewino z drużyną z czoła tabeli - Radunią Stężyca. Mecz toczył się w bardzo trudnych warunkach, przy padającym deszczu i sztormowym wietrze.
Z uwagi na warunki pogodowe gra była dosyć nierówna, szarpana i chaotyczna. Niestety, już na początku złe wybicie bramkarza, a następnie błąd obrony wykorzystał napastnik Raduni i strzelił na 1:0. Stolem rzucił się do odrabiania strat, ale gości albo ratował dobrze dysponowany w tym dniu bramkarz lub szczęście. Piłkarze Stolema w pierwszej polowie oddali około 10 strzałów na bramkę, natomiast goście tylko 1 z którego strzelili gola.
Druga połowa wyglądała podobnie, ale goście grali już odważniej. Stolem miał znowu kilka sytuacji bramkowych, ale dopiero w około 75 min Adam Styn zakończył ładną akcję strzałem w długi róg pokonując bramkarza Raduni. Stolem do końca meczu przeważał, ale jeszcze w ostatniej minucie po błędzie obrony, gospodarze mogli stracić bramkę.
Stolem: Wenta, Stawiarz, Pendowski, Styn Adam, Styn Łukasz, Karmazy, Sznycer, Świtała, Żaczek Paweł, Smolarek, Maksymiuk (Patelczyk).
Info: WK