niedziela, 29 września 2024 Imieniny obchodzą: Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald
07-11-2006 16:50, dodał: Maciej Deling czytano: 678 razy

Nörda Karwia - GKS II Luzino 5:0

Wysokim zwycięstwem Nördy zakończył się mecz 12 kolejki B klasy z GKS II Luzino. W Starzynie trener Józef Selke miał do dyspozycji wszystkich swoich zawodników, natomiast Luzino grało w dziesiątkę, a przez 12 minut drugiej połowy nawet w dziewiątkę - kontuzji doznał jeden z zawodników. Już w dziesiątej minucie w słupek strzelił Ł. Patelczyk. Potem groźnie zaatakowali goście ale odpowiedź Nördy była szybka. Dośrodkowanie w pole karne wykorzystał D. Zaworski. Następnie po szybkiej akcji do siatki trafił Ł. Patelczyk i gospodarze do przerwy prowadzili 2:0. Po przerwie mnożyły się znakomite sytuacje dla Nördy ale zawodziła skuteczność. W końcu do siatki ponownie trafił Ł. Patelczyk. Dwie bramki dorzucił M. Meyer i Nörda pewnie wygrała 5:0. Trzeba przyznać że drużyna z Luzina, mimo iż przyjechała w dziesięciu, prowadziła otwartą grę i cały czas dążyła do zdobycia honorowej bramki. Pomimo wysokiej wygranej nie był to najlepszy mecz piłkarzy z Karwi. Nie udało się w pełni wykorzystać liczebnej i podbramkowej przewagi. Napastnicy zmarnowali wiele doskonałych sytuacji. Udanymi interwencjami popisywał się też bramkarz Luzina.

Bramki: Dariusz Zaworski, Łukasz Patelczyk- 2, Mateusz Meyer- 2

Nörda: F. Kur, M. Felkner, (W. Kownatke), P. Staniszewski, K. Voelkner (Ł. Iwańczuk), M. Sawicki, B. Woźniak, M. Meyer, D. Zaworski, G. Treder (J. Pieper), Ł. Bizewski (B. Jarmuż), Ł. Patelczyk

norda[niezalogowany-83.18.154.42] 2006-11-11 20:14:45
no wlasnie... odrazu po Mksie... szczegolnie bezposredni mecz to pokazal...:D (wygranym 5:1 przez Norde i to jeszcze w cetniewie)
bartek 2006-11-12 02:04:08
MKS w tym meczu nie miał eogole składu i wy o tym wiecie,no ale coz moze i przegralismy z wami mecz w ktorym byliscie zdecydowanie lepsi.ale nie liczy sie kto wygrał mecz tylko  kto jest na pierwszym miejscu na koniec rundy??!!
jari 2006-11-12 09:50:15
MKS klepie wszystkich. Ostatnio wrecz gromi. MKS byl oslabiony w meczu z Nörda ale satysfakcja ze jako jedyni urwalismy im punkty pozostaje :)