niedziela, 20 kwietnia 2025 Imieniny obchodzą: Amalia, Sekundyn, Teodor, Florenty, Marcelin, Berenika, Agnieszka, Florencjusz, Nawoj, Szymon
Kaszëbsczi jazëk Polski English Deutsch
26-09-2006 11:14, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 515 razy

III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przechodni Dyrektora SP w Połczynie

W poniedziałek 25 września zorganizowano trzecią edycję turnieju piłki nożnej o Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły Podstawowej w Połczynie.
Pomysłodawcą oraz organizatorem zawodów jest p. Piotr Potrykus nauczyciel wych. fizycznego w Szkole Podstawowej w Połczynie.
Do udziału w imprezie organizator zaprosił sąsiednie szkoły podstawowe z Darzlubia i Leśniewa. Ostatecznie w rozgrywkach wzięło udział pięć drużyn reprezentujących szkołę podstawową z Leśniewa, dwie drużyny reprezentujące Darzlubie oraz dwie drużyny reprezentujące Połczyno. Turniej przeprowadzono systemem rozgrywek "każdy z każdym".
Zwycięzcą turnieju została pierwsza reprezentacja Szkoły Podstawowej w Połczynie pod opieką p. Piotra Potrykus w składzie: Jacek Wittbrodt, Patryk Bojke, Kamil Brzozowski i Adam Potrykus. Zwycięska drużyna otrzymała Puchar Przechodni  Dyrektora Szkoły Podstawowej w Połczynie. Drugie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Leśniewie, trzecie pierwsza drużyna Szkoły Podstawowej w Darzlubiu, czwarte druga drużyna Szkoły Podstawowej w Darzlubiu i piąte druga reprezentacja Szkoły Podstawowej w Połczynie.
Oprócz pucharu za I miejsce każda drużyna otrzymała dyplom oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Puck.
Podczas turnieju prowadzono również klasyfikację na "króla strzelców" i "najlepszego bramkarza". Królem strzelców turnieju został Jacek Wittbrodtt z drużyny z Połczyna natomiast najlepszym bramkarzem został Patryk Bojke również z  drużyny z Połczyna. Uczniowie ci otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Zawody uświetniły występy zespołu tanecznego dziewcząt z Połczyna. Dziewczęta wystąpiły w ciekawych strojach uszytych przez opiekunki zespołu p. Lucynę Potrykus i p. Beatę Jeka, popisując się przygotowanym przez siebie programem tanecznym podczas przerw między poszczególnymi meczami.

Wyniki rozgrywek:

X 1 2 3 4 5 Pkt Bramki miejsce
1.SP Darzlubie I X 0 : 4 1 : 3 3 : 0 4 : 0 6 8 : 7 III
2.SP Połczyno I 4 : 0 X 1 : 1 6 : 1 12 : 0 10 23 : 2 I
3.SP Leśniewo 3 : 1 1 : 1 X 5 : 0 6 : 0 10 14 : 2 II
4.SP Darzlubie II 0 : 3 1 : 6 0 : 5 X 6 : 2 3 7 : 16 IV
5.SP Połczyno II 0 : 4 0 : 12 0 : 6 2 : 6 X 0 2 : 28 V

Piotr Potrykus
n-l wych. fizycznego
Szkoła Podstawowa w Połczynie

 
Oceń artykuł:
Ten artykuł jest oceniany na
  • 3
Masz swoje zdanie? Przedstaw je! Komentuj zgodnie z Zasadami Opinii.
Więcej różnych opinii i komentarzy znajdziesz na sportowym forum.
 
Redakcja | O nas | Patronat medialny | Reklama | Polityka prywatności | Linki | Kontakt