niedziela, 20 kwietnia 2025 Imieniny obchodzą: Amalia, Sekundyn, Teodor, Florenty, Marcelin, Berenika, Agnieszka, Florencjusz, Nawoj, Szymon
Kaszëbsczi jazëk Polski English Deutsch
19-09-2006 16:53, dodał: Janusz Nowicki czytano: 516 razy

GKS Sierakowice - Eko-Prod Szemud 0:1

W meczu walki goście trafili po strzale najlepszego w EKO - Mirka Mellera i wywieźli trzy punkty z Sierakowic.
W pierwszej połowie EKO przeważało i stwarzało groźne sytuacje pod bramką gospodarzy, w drugiej piłkarze z Szemuda mądrze się bronili i dowieźli korzystny rezultat do końcowego gwizdka. Gospodarze nie mieli pomysłu na grę, rzucali piłkę w pole karne, licząc na szczęśliwy zbieg okoliczności. Zawodnicy GKS nie pokazali nic specjalnego.
EKO: Tomaszewicz - Mądrzak, Jasiński, Żala, Kaleta (Formella), Kupiec, Merchut, Kijanka (Welke), Frącek T. (Bona), Meller, Kurdziel.
Info: ekoprodszemud.com.pl

 
Oceń artykuł:
Ten artykuł jest oceniany na
  • 3
Masz swoje zdanie? Przedstaw je! Komentuj zgodnie z Zasadami Opinii.
Więcej różnych opinii i komentarzy znajdziesz na sportowym forum.
GKS[niezalogowany-80.50.9.118] 2006-09-20 12:09:47
Jeżeli piszesz relację to niech ona będzie obiektywna. To co napisałeś mija się z prawdą, chyba że celowo piszesz takie bzdury. W miare obiektywna relacja z meczu na stronie GKS-u Sierakowice.
 
Redakcja | O nas | Patronat medialny | Reklama | Polityka prywatności | Linki | Kontakt