niedziela, 29 września 2024 Imieniny obchodzą: Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald
09-09-2006 23:06, dodał: Janusz Nowicki czytano: 720 razy

MKS II Władysławowo - Norda Karwia 1:5

Nörda Karwia pokonała na wyjeździe MKS II Holender Władysławowo 5:1. Mecz rozpoczął się z małym opóźnieniem gdyż okazało się, że piłkarze Nördy nie mają wystarczającej ilości koszulek i musieli zagrać w rezerwowych. W wyjściowym składzie zabrakło podstawowych zawodników M. Sawickiego i B. Woźniaka, którzy... utknęli w korku za pielgrzymką.
Pierwsze minuty meczu były wyrównane. Po jednej z akcji Nördy, w polu karnym faulowany został Ł. Bizewski. Sędzia bez wahania podyktował rzut karny. Pewnym wykonawcą był B. Jarmuż. Od tego momentu zaznaczyła się przewaga Nördy. Drugą bramkę zdobył Ł. Bizewski a trzecią Ł. Patelczyk po długim celnym podaniu J. Piepera. Zawodnicy z Karwi pewnie grali w obronie i pomysłowo w ataku. Na 4:0 podwyższył M. Meyer, który powrócił do składu po kontuzji stopy.
Po przerwie piłkarze MKS zagrali ambitniej i przeprowadzili bardziej składne akcje, choć nie byli w stanie poważnie zagrozić bramce F. Kura. Drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył Ł. Bizewski. Potem drugą żółtą kartkę ujrzał M. Meyer i musiał opuścić boisko. Zawodnikom Holendra udało się zdobyć honorową bramkę z rzutu karnego. W polu karnym faulował M. Felkner a jednastkę wykorzystał M. Świerczyński.
Bramki: B. Jarmuż (karny), Ł. Bizewski 2, Ł. Patelczyk, M. Meyer - M. Świerczyński (karny).
Nörda: F. Kur, P. Staniszewski (M. Sawicki), M. Felkner, K. Voelkner, J. Pieper, G. Treder, M. Meyer, B. Jarmuż, D. Zaworski (B. Woźniak), Ł. Bizewski, Ł. Patelczyk.
Info: nordakarwia.bloog.pl