sobota, 29 czerwca 2024 Imieniny obchodzą: Paweł, Dawid, Dalebor, Piotr, Benedykta
03-09-2006 23:05, dodał: Janusz Nowicki czytano: 686 razy

MKS Władysławowo - Korona Żelistrzewo 5:2

Relacja z meczu:..
3’ faul Karola Sikory. Zawodnik MKS-u ukarany żółtą kartką
4’ strzela Łukasz Stępień z dalszej odległości, obok bramki
5’ rzut wolny dla Korony, po główce Józek Stolarski łapie piłkę
7’ Stępień dokładnie podaje do Tomasza Grappa, który strzela po ziemi tuż obok słupka
10’ 1-0 bramkę zdobywa Damian Pelpliński głową po rzucie rożnym wykonywanym przez Grzegorza Korzeniewskiego
12’ kolejny rzut wolny dla Korony, Stolarski łapie piłkę
14’ 2-0 Tomasz Grapp zdobywa bramkę z rzutu karnego po faulu na Korzeniewskim, zawodnicy Korony protestują
17’ w polu karnym Grapp, strzela prosto w bramkarza
18’ 3-0 wspaniałe wprowadzenie piłki do gry przez Józka Stolarskiego. Dalekim wykopem idealnie kieruje piłkę do Tomasza Grappa, który mija zwodem obrońcę i kieruje piłkę do bramki rywali
21’ żółta kartka dla zawodnika Korony za symulację faulu w polu karnym
25’ zawodnik Korony strzela głową obok słupka
26’ Grzegorz Klimas dośrodkowuje z prawej strony, Grapp z półobrotu strzela prosto w bramkarza
28’ strzał Grzegorza Korzeniewskiego z ok.20m obok bramki
30’ tym razem Korzeniewski wypuszcza Grappa sam na sam z bramkarzem, piłka mija bramkę
32’ ponownie Korzeniewski dogrywa piłkę do Grappa, tym razem na głowę, piłka mija bramkę
36’ zagrywa Klimas do Grappa. Strzał Tomka obok słupka
38’ żółtą kartką ukarany zostaje bramkarz Korony Artur Grabowski za dyskusję z sędzią
40’ Karol Szadowski z Korony wychodzi sam na sam z bramkarzem. Skutecznie interweniuje Stolarski
43’ po rzucie wolnym piłkarz gości głową strzela nad bramką
45’ 3-1 bramka do szatni. Po kolejnym rzucie wolnym i mocnym uderzeniu zawodnika Korony piłkę wybija przed siebie Stolarski, dobitka jest już celna
46’ dwie zmiany w drużynie z Żelistrzewa. Wchodzi nowy bramkarz oraz Krzysztof Pałuba.
47’ 4-1 wspaniałą bramkę zdobywa Damian Pelpliński, który przedarł się prawa stroną boiska i strzelił tuż obok interweniującego bramkarza
48’ 4-2 szybka odpowiedź gości. Bramka pada na raty po uderzeniu piłki z rzutu wolnego, poprzeczka, dobitka i słupek, kolejna dobitka jest już celna.
56’ po faulu na Grappie sędzia karze zawodnika Korony żółtą kartka
62’ z dalszej odległości mocno strzela Zbigniew Sękowski, tuż obok słupka
63’ rzut wolny dla gości, strzał głową broni Stolarski
64’ Grapp wypuszcza Klimasa sam na sam z bramkarzem, piłka przechodzi obok bramki
67’ zawodnik Korony strzela głowa obok słupka
70’ błąd obrońcy gości, piłkę przejmuje Grapp i strzela prosto w bramkarza
71’ żółta kartka dla Ławniczaka za faul
72’ kolejny strzał głową Grappa po centrze Pelplińskiego
73’ 5-2 znakomity strzał Grappa z ok.16m w długi róg bramki
74’ zmiana w ekipie Korony
75’ wchodzi Waldemar Kryszak za Sękowskiego
76’ doskonały strzał Szadowskiego i wspaniała interwencja Stolarskiego
84’ kolejny groźny strzał jednego z zawodników Korony, piłkę wybija bramkarz
86’ dwie idealne sytuacje na zdobycie bramki marnują zawodnicy Korony, pierwszą broni Stolarski a w drugiej piłka przechodzi obok słupka
88’ Korzeniewski strzela z poza pola karnego, broni bramkarz
89’ Klimas dogrywa do Korzeniewskiego który zwlekając z oddaniem strzału zostaje zablokowany

Drugi mecz i znów wspaniała zdobycz bramkowa. Doskonałe spotkanie i kontrolowanie gry przez cały mecz.
Korona Żelistrzewo pokazała się z dobrej strony i na pewno pokusi się jeszcze o sukcesy.
Bramki: Grapp 3 (14’, 18’, 73’), Pelpliński 2 (10’, 47’) oraz Korona (45’, 48’)
MKS: Józef STOLARSKI - Bartosz ŁAWNICZAK, Jacek ZAGÓRSKI (C), Karol SIKORA, Zbigniew SĘKOWSKI (75 Waldemar KRYSZAK) - Damian PELPLIŃSKI, Grzegorz KLIMAS, Łukasz STĘPIEŃ, Piotr ROGOCKI - Grzegorz KORZENIEWSKI, Tomasz GRAPP.
Info: mks-wladyslawowo.blog.onet.pl

* [red.] Zapraszamy wszystkich chętnych do przesyłania krótkich relacji ze spotkań, z podaniem strzelców bramek i składów drużyn (choćby jednej ze stron) na adres: admin@kibol.pl .

• 3
szymek[niezalogowany-145.237.253.14] 2006-09-07 10:37:23
karny z sufitu!!! ale co sie dziwic skoro MKS musial wygrac, co bylo widoczne po interpretacjach sedziow!!! a smaczek to to ze sedziowie i zawodnik to przyjaciele z jednostki!!! ciekawy uklad prawda? ale czy to uczciwe? gratulacje dla strzelca obu bramek dla Korony - Przemka Szymanskiego.
roman[niezalogowany-83.25.219.62] 2006-09-07 15:16:16
choc jestem z wladka to faktycznie masz racje z tym karnym, stalem na przeciw i karnego nie bylo; pilkarze po kazdym teatralnym padzie na boisko patrzyli porozumiewawczo na sedziego a ten gwizdal na ich strone, to poprostu swinstwo! nie umiecie grac uczciwie? chcecie awansowac i tam tez bedziecie krecic lody? WSTYD,WSTYD,WSTYD!