poniedziałek, 8 lipca 2024 Imieniny obchodzą: Adrian, Kilian, Kiliana, Prokop, Eugeniusz, Wirginia, Odeta, Edgar, Chwalimir
06-08-2006 21:39, dodał: Janusz Nowicki czytano: 764 razy

Eko-Prod Szemud - Olimpia Osowa 2:0 (0:0)

W swoim pierwszym meczu w klasie okręgowej Eko-Prod Szemud pokonał na boisku w Mrzezinie Olimpię Osowa. Gospodarze spotkania - beniaminek z Szemuda prawie całkowicie zmienił oblicze kadrowe. W pierwszej jedenastce wybiegło na murawę zaledwie dwóch piłkarzy, którzy wywalczyli awans do okręgówki - Formella i Magulski. Zadebiutowali natomiast trzej piłkarze Pogoni Lębork - Frącek Michał, Frącek Tomasz, Jasiński Oskar; dwóch zawodników Pidriny Gdynia - Bartosz Bona i Mirosław Meller, trzej zawodnicy Kaszub Połchowo - Krzysztof Kijanka, Łukasz Żala i Roman Tomaszewicz, gracz Gedanii Gdańsk - Jacek Szreder i wolni zawodnicy - Piotr Klecha i Robert Mądrzak.
Od pierwszych minut było widać, że ta drużyna jeszcze nie za bardzo się rozumie i w grze było wiele chaosu. Goście w pierwszej połowie ograniczali się do przeszkadzania w grze, grając ostro na pograniczu faulu. Zawodnicy Eko-Prod zmarnowali w pierwszej połowie cztery wyborne sytuacje podbramkowe, goście zrewanżowali się jedną dobrą akcją, ale strzał napastnika gości obronił Klecha.
W pierwszej połowie oglądaliśmy dwie czerwone kartki - jedna dla zawodnika gości za kopnięcie rywala bez piłki, drugą dla Bartosza Bony za drugą żółtą kartkę. Bona, mając jedną żółtą, wykopał bezmyślnie piłkę, za co sędzia wyrzucił go z boiska.
W drugiej połowie gra z początku się wyrównała, ale później, po zmianach dokonanych przez gospodarzy, EKO przycisnęło. Ku zaskoczeniu kibiców gola mogli zdobyć goście. Sytuację sam na sam zmarnował jednak zawodnik Olimpii. W tej sytuacji brawa należą się Piotrowi Klesze, który wybronił nogami piłkę po precyzyjnym strzale. W końcu napór gospodarzy został zamieniony na celne trafienie. W zamieszaniu podbramkowym najlepszy zawodnik EKO - Tomasz Frącek strzelił nie do obrony. 1:0 i radość gospodarzy. Za chwilę ten sam zawodnik kapitalnym strzałem z 25 m ustalił wynik meczy na 2:0.
Bramki: 1:0 T. Frącek 78, 2:0 T. Frącek 82
EKO: Klecha, Magulski, Jasiński (Opłatkowski), Mądrzak, Żala (Welke), Bona, Frącek T., Meller (Dąbrowski), Formella, Frącek M. (Kijanka), Szreder.
Info: ekoprodszemud.com.pl

• 3
kibic sokola[niezalogowany-83.11.52.77] 2006-08-07 09:19:41
panowie mecz w wykonaniu obu druzyn byl bardzo mizerny zawodnicy z szemuda praktycznie caly mecz grali na chodzonego z taka gra to szemud bedzie walczyl o utrzymanie taka jest prawda panowie
szemud[niezalogowany-83.25.89.245] 2006-08-07 21:47:13
wszyscy kibice sokola 3 kolejka V ligi bedzie waszym koszmarem!!!!. a tak pozatym to Eko ma calkiem nowy sklad i to bardzo dobry sklad!!! a mecz jak na początek byl w miare dobry