piątek, 5 lipca 2024 Imieniny obchodzą: Zoe, Marta, Wilhelm, Trofima, Antoni, Przybywoj, Bartłomiej, Jakub, Filomena, Karoliny
01-01-1970 01:00, dodał: Dariusz Marzejon czytano: 673 razy

Gol co 6 minut

Nikt nie spodziewał się, że w meczu Klif Chłapowo - Sprzęgło Wejherowo padnie aż tyle goli. W spotkaniu tym strzelono 14 bramek, na nieszczęście dla przyjezdnych wszystkie wpadły do ich bramki. Już sama wygrana Klifu nad Sprzęgłem jest dużą niespodzianką, gdyż prawie zawsze spotkania tych dwóch drużyn kończyły się zwycięstwem Sprzęgła. To z pewnością był jeden z powodów, dla którego zawodnicy Klifu podeszli do meczu niezwykle skoncentrowani. Początkowe minuty nie wskazywały na taki przebieg wydarzeń. Pierwsze bramki, a później łatwość podwyższania wyniku sprawiły, że zawodnicy Klifu zaprezentowali istny festiwal strzelecki. Przybyli kibice "przecierali" oczy z wrażenia. Bramki dla Klifu strzelali : Kroll Rafał - 6, Adrjan Krzysztof - 3, Labudda Arek - 2, Perszon Tadeusz, Januchta Mariusz, Bolda Władysław po 1. Wynik 14:0 należy z pewnością do najwyższych wygranych ostatnich lat w naszej B klasie, choć już w tym sezonie zdażyło się strzelić w jednym meczu 14 goli (Błyskawica Reda Rekowo - Bolszewianka Bolszewo 12:2 - 17 września). Statystyczny gol w tych dwóch spotkaniach poadał co 6.5 minuty. I kto teraz powie, że na meczach B klasy nic się nie dzieje ;)

• 3
gol(niezalogowany) 2005-10-25 06:55:39
ale dożo goli :)
wwwk 2005-10-25 15:36:21
Serdeczne gratulacje dla piłkarzy Klifu.Widać że drużyna po wzmocnieniach zawodnikami Jastrzębia Jastrzębia Góra i Kotwicy Kużnica pokazuje charakter i własny styl gry.Należy teraz do czołowych,grających widowiskowy i skuteczny futbol zespołów w swojej grupie rozgrywkowej.
klif 2005-10-25 17:29:42
Przed nami jeszcze dużo pracy! Jak wiele- pokazał niedawny- przegrany 7:2 mecz w Redzie! Atmosfera jest jednak dobra-a jesli nie zabraknie checi do wspólnego wysiłku i zacznie solidna praca na treningach, to na wiosne może być jeszcze lepiej!