wtorek, 16 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Benedykt, Bernadeta, Charyzjusz, Leonid, Erwin, Patrycy, Lambert, Urban, Julia, Ksenia

Wiadomości - koszykówka

« 2 3 4 5 [ 6 ] 7 8 9 10 »

AZS Radex Szczecin - Start Gdynia 76:70

2 kwietnia 2012 09:30 - Bartosz Pieńkowski

W ostatnim meczu rundy zasadniczej pierwszej ligi koszykarzy Start Gdynia przegrał w Szczecinie z Radexem 70:76. Mimo porażki koszykarze Pawła Turkiewicza utrzymali pierwszą pozycję w tabeli i do fazy play-off przystąpią z pozycji lidera.

Gimnazjada Redy w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców

30 marca 2012 11:58 - Jerzy Conradi

Dnia 27 marca na hali ZS nr 1 w Redzie odbyły się Mistrzostwa Redy w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców Szkół Gimnazjalnych.

Start Gdynia - Polski Cukier SIDEn Toruń 95:85

30 marca 2012 11:28 - Bartosz Pieńkowski

Koszykarze Startu Gdynia kontynuują zwycięską passę i w hali GOSiR, w przedostatnim meczu rundy zasadniczej pokonali SIDEn Toruń 95:85.

Mateusz Ponitka koszykarzem Asseco Prokom

28 marca 2012 14:12 - Bartosz Pieńkowski

Kontrakt z Asseco Prokom Gdynia podpisał jeden z najzdolniejszych graczy młodego pokolenia w naszym kraju - Mateusz Ponitka.

Gimnazjada Powiatu Puckiego w Koszykówce Chłopców

27 marca 2012 13:23 - POSM Puck

W dniu 26 marca w sali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu Kultury i Rekreacji w Pucku została zorganizowana XIII Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców.

Asseco Prokom Gdynia - Trefl Sopot 81:61

26 marca 2012 14:05 - Bartosz Pieńkowski

W meczu derbowym na szczycie Tauron Basket Ligi koszykarze Asseco Prokom Gdynia okazali się lepsi od Trefla Sopot i zwyciężyli na własnym parkiecie 81:61.

MKS Znicz Pruszków - Start Gdynia 68:76

26 marca 2012 14:02 - Bartosz Pieńkowski

Koszykarze Startu Gdynia kontynuują zwycięską passę.

Kolejny turniej Ligi Półwyspu Helskiego Strettballa

26 marca 2012 13:41 - Norbert Górski

Dnia 23 marca w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Pucku zorganizowano kolejną edycję Ligi Półwyspu Helskiego Strettballa klas IV-VI szkół podstawowych w kategorii dziewcząt i chłopców.

Gimnazjada Powiatu Puckiego w Koszykówce Dziewcząt

23 marca 2012 11:32 - POSM Puck

W dniu 22 marca w sali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu Kultury i Rekreacji w Pucku została zorganizowana XIII Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt.

Start Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 93:92

21 marca 2012 10:02 - Bartosz Pieńkowski

Wszyscy kibice Startu Gdynia, którzy we wtorkowe popołudnie zasiedli na trybunach hali GOSiR ten mecz zapamiętają na długo. W spotkaniu z MKS Dąbrowa Górnicza gdynianie zwyciężyli 93:92, a zwycięstwo rzutem z własnej połowy boiska, równo z końcową syreną dał swojej drużynie Grzegorz Mordzak.

PGE Turów Zgorzelec - Asseco Prokom Gdynia 63:93

19 marca 2012 15:21 - Bartosz Pieńkowski

W meczu IV kolejki II etapu rozgrywek Tauron Basket Ligi koszykarze Asseco Prokom Gdynia pokonali na wyjeździe PGE Turów Zgorzelec 93:63.

Międzyszkolna Liga Półwyspu Helskiego Gimnazjum w Koszykówce

19 marca 2012 15:06 - Norbert Górski

Dnia 16 marca w Helu zorganizowano rozgrywki Międzyszkolnej Ligi Półwyspu Helskiego Gimnazjum w koszykówce 3-osobowej chłopców.

Asseco Prokom Gdynia - Energa Czarni Słupsk 92:84

14 marca 2012 14:50 - Bartosz Pieńkowski

W meczu kończącym trzecią kolejkę drugiego etapu rozgrywek Tauron Basket Ligi koszykarze Asseco Prokom Gdynia, po dogrywce, pokonali na własnym parkiecie Energę Czarnych Słupsk 92:84.

Start Gdynia - NETO PTG Sokół Łańcut 93:54

1 marca 2012 15:21 - Klub Start Gdynia

Start Gdynia pokonał na własnym parkiecie zespół Sokoła Łańcut aż 93:54. Przebieg meczu ustawiła II kwarta spotkania, podczas której przez 9 minut i 20 sekund gospodarze pozwolili zdobyć przyjezdnym tylko 3 punkty, sami zaś rzucając ich aż 26.

Zmarł Andrzej Kąpiński

26 lutego 2012 15:22 - POZKosz.com

Z wielkim bólem zawiadamiamy, że w dniu dzisiejszym o godzinie piątej rano opuścił nas ANDRZEJ KĄPIŃSKI. Urodzony 23 listopada 1932 roku, karierę zawodniczą rozpoczynał w HKS Sopot, potem grał w Gromie Gdynia i Kolejarzu Gdańsk.

Spójnia Stargard Szczeciński - Start Gdynia 59:76

24 lutego 2012 13:33 - Klub Start Gdynia

Koszykarze Startu Gdynia wygrali na trudnym terenie w Stargardzie Szczecińskim pokonując tamtejszą Spójnię 76:59.

Trefl Sopot świętował zdobycie Pucharu Polski

23 lutego 2012 12:14 - Marcelina Nieroda

Licznie zgromadzona publiczność, okolicznościowe koszulki i medale, uśmiechy i podziękowania, a także krótkie przypomnienie najważniejszych chwil z meczu finałowego. W takich okolicznościach Trefl Sopot świętował zdobycie piątego Pucharu Polski w historii klubu.

Start Gdynia - Sportino Inowrocław 84:69

13 lutego 2012 15:17 - Klub Start Gdynia

Start Gdynia pokonał u siebie koszykarzy Sportino Inowrocław 84:69.

Ferie z MOKSiR Reda - Turniej Streetball

8 lutego 2012 15:32 - Jerzy Conradi

W dniu 5 lutego na hali ZS nr 1 w Redzie przeprowadzono turniej streetball w kat. Open w ramach Akcji Ferie z MOKSiR.

SKK Siedlce - Start Gdynia 76:71

6 lutego 2012 16:12 - Klub Start Gdynia

Koszykarze Startu Gdynia ulegli SKK w Siedlcach 71:76. Gdynianie prowadzili przez 3 kwarty, jednak w ostatniej części meczu oddali inicjatywę gospodarzom.