czwartek, 28 marca 2024 Imieniny obchodzą: Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus

Juniorskie ligi

13 października 2003 19:48 -

Udany występ Koraba

13 października 2003 00:00 -

Do udanych należy zaliczyć wyjazd kadetów Koraba Puck na siatkarski turniej w Kaliningradzie. Nasz zespół wygrał aż cztery z pięciu rozegranych tam spotkań.

Mecz młodzików

12 października 2003 00:00 -

Młodzicy Klifu Chłapowo zwyciężyli na wyjeździe zespół Champion Gdańsk 3:1.Bramki zdobywali kolejno Dawid Olszewski dwie i Dariusz Korzeniewski jedną.

Łatwe awanse w Pucharze Polski

Piłkarze Polonii Gdańsk i Iskry Połczyno nie namęczyli się podczas trzeciej rundy Pucharu Polski. Sędzia po prostu nie dopuścił do rozegrania meczu.

I po kolejce...

Raczej nie było większych niespodzianek w przypadku meczów czwartoligowych Kaszub Połchowo oraz drużyn A-klasowych. Jedynie trzy bramki Handlu w Mechowie zasługują na uwagę.

Młode kadrowiczki

8 października 2003 18:29 -

Trzy zawodniczki Blizy Władysławowo dostały powołanie do kadry wojewódzkiej kadetek w koszykówce. Są to Anna Rolewska(1989), Magdalena Renusz(1989) oraz Małgorzata Kandziora(1988).

8 października 2003 00:00 -

W derbach młodzików Klif zwyciężył Handel 3:1.Wizualnie na boisku Ośrodka Przygotowań Olimpijskich Cetniewo we Władysławowie przewagę posiadał zespół z Pucka jednak to „czerwone diabły” z Chłapowa zdobywały gole.

Regaty Małego Morza

Na wodach Zatoki Puckiej rozegrane zostały regaty o Puchar Małego Morza w klasie Puck. W zawodach wzięło udział siedemnaście załóg.

Widowiskowo i remisowo

6 października 2003 08:37 -

Kaszubia Starzyno – Bałtyk Gnieżdżewo 1:1 Bramka dla Kaszubii: Drzeżdżon. Skład Kaszubii: Jeka, Elwardt, Wielewicki, F.

Hat trick Nowackiego

5 października 2003 21:20 -

Mrzezino znów dało lekcje swym przeciwnikom i rozjechało Orkana Gdynia 4:0 po 3 bramkach Nowackiego i 1 Świtały. Mecz w pierwszej połowie był bardzo wyrównany i dopiero pierwsza bramka wpadła na 5 min przed końcem pierwszej połowy.

Liga gminy Puck

5 października 2003 16:48 -

W sobotę Kaszubia Starzyno na własnym boisku zremisowała z Bałtykiem Gnieżdżewo 1-1.Dzisiaj LZS Celbowo wygrało z ABC Sokół Strzelno 4-1.

Dwie porażki Blizy

5 października 2003 12:54 -

Dwa mecze dwie porażki. Taki jest bilans spotkań młodych koszykarek z Blizy Władysławowo.

Puchar Polski - kolejne starcie

5 października 2003 12:39 -

W środę, 15 października o godz. 15 rozegrana zostanie kolejna runda Pucharu Polski.

Amatorska Liga Koszykówki 2003/04

4 października 2003 00:00 -

Już niebawem będziemy znali dokładną datę rozpoczęcia II edycji Amatorskiej Ligi Koszykówki. Wstepnie wiadomo, iż ALK ruszy na przełomie października i listopada.

Miejskie Igrzyska

2 października 2003 00:00 -

Na stadionie Ośrodka Przygotowań Olimpijskich Cetniewo we Władysławowie odbyły się Miejskie Igrzyska w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych .W obu kategoriach zwyciężyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2.

Porażka Korony

30 września 2003 21:45 -

Korona Żelistrzewo - Orkan Gdynia 1:2 (0:2) Bramki Orkan: Badziemirowski, Sawicki; Skład: Wnuk, Stępkowski, Dargacz, Wanionek, Eliasz, Krefta (Duradziński), Sawicki, Białek, Hojda, Badziemirowski (Śmiechowski), Rynkowski; Żółte kartki Orkan: Dargacz. Mecz z Koroną był meczem walki o każdy metr boiska, szkoda tylko, że sędzia nie zawsze potrafił odróżnić walkę od złośliwych fauli.

Kiepski arbiter

29 września 2003 22:08 -

Kaszubia Starzyno - Jastrząb Domatowo 7:0. Strzelcy bramek: I.

Podział punktów w Rumi

28 września 2003 00:00 -

Niespodziewanie piłkarze Handlu Puck powrócili do domu z jednym punktem urwanym rezerwom Orkana Rumia. Po pierwszej połowie było 1:1, a wynik już do końca się nie zmienił.