czwartek, 28 marca 2024 Imieniny obchodzą: Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus

Wiadomości - unihokej

« 1 2 3 [ 4 ] 5 6 »

Mistrzostwa Gminy Puck Zrzeszenia LZS w unihokeju

22 lutego 2010 13:54 - Błażej Ceszke

Mistrzostwa Gminy Puck Zrzeszenia LZS zorganizowane przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki Gminy Puck rozegrano w dniu 21 lutego br. Turniej z udziałem 8 zespołów przeprowadzony został systemem "każdy z każdym".

Arcyważny weekend dla unihokeistów

18 grudnia 2009 16:54 -

Dwa bardzo ważne spotkania czekają w najbliższy weekend zawodników Ósemki Wejherowo. Podopieczni Grzegorza Janiszewskiego zmierzą się z Absolwentem Siedlec.

Mistrzostwa świata w unihokeju kobiet

2 grudnia 2009 15:40 - Piotr Ludwichowski

W dniach 5 - 12 grudnia w Vasteras w Szwecji odbędą się VII mistrzostwa świata kobiet. W tej największej i najważniejszej imprezie unihokejowej w tym roku weżmie udział reprezentacja Polski.

W Półfinale unihokeja najlepszy powiat wejherowski

16 listopada 2009 16:43 - Andrzej Byczkowski

W dniu 10 listopada 2009 roku w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi odbyły się półfinały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców. .

Wejherowianki wygrywają w turnieju unihokeja

8 listopada 2009 15:47 - Andrzej Byczkowski

W dniu 6 listopada 2009 roku w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Dziewcząt Szkół Podstawowych. W zawodach udział wzięło 6 zespołów.

"Dziesiątka" z Rumii najlepsza

8 listopada 2009 12:08 - Andrzej Byczkowski

W dniu 3 listopada 2009 roku w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Chłopców Szkół Podstawowych. W zawodach udział wzięło 6 zespołów.

Zwycięska SP z Werblini

28 października 2009 20:12 - POSm Puck

Dnia 23 października w sali sportowo-widowiskowej POSM w Pucku zostały przeprowadzone przez dyrektora Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku XI Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w „Unihokeju” chłopców. .

Dziewczęta ze Starzyna najlepsze w unihokeju

26 października 2009 16:05 - POSM Puck

Dnia 21 października w sali sportowo-widowiskowej POSM w Pucku zostały przeprowadzone przez dyrektora Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku XI Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w „Unihokeju” dziewcząt. .

Energa Olimpia Osowa w eliminacjach Pucharu Europy

7 września 2009 14:53 - Piotr L.

W dniach 25-30 sierpnia w Valmiere na Łotwie odbywał się turniej Pucharu Europy grupy wschodniej w unihokeju. W imprezie tej wystartowało 5 drużyn .

Unihokej w Redzie

2 sierpnia 2009 12:43 - Konrad Wargin

28 lipca trzecim turniejem Unihokeja zakończyliśmy zmagania w dwóch kategoriach wiekowych. Organizatorem cyklu imprez sportowych był redzki MOKSiR, oraz ZSP Reda.

ZSP nr 2 z Wejherowa najlepsza w unihokeju

15 czerwca 2009 22:36 - Andrzej Byczkowski

W dniu 5 czerwca 2009 roku w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. W zawodach udział wzięło 7 zespołów.

Wejherowo mistrzem unihokeja

10 czerwca 2009 15:48 - Andrzej Byczkowski

W dniu 2 czerwca 2009 roku w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Rumi, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych. W zawodach udział wzięło 6 zespołów.

Energa Olimpia Osowa Mistrzem Polski w unihokeju!

1 czerwca 2009 20:22 - Paweł Ludwichowski

Zawodniczki gdańskiego klubu w trzecim finałowym meczu pokonały UKS Absolwent Siedlec detronizując dotychczasowego Mistrza Polski. W finałowych grach Gdańszczanki w serii do dwóch zwycięstw wygrały 2:1.

Absolwent - Energa Osowa 1:0

25 maja 2009 10:06 - pzunihokeja.pl

Obrończynie tytułu mistrzowskiego Absolwent Siedlec pokonały u siebie Energę Osowa Gdańsk 7-6. Całe spotkanie było wyrównane.

Ogromny sukces juniorek z Osowy

9 kwietnia 2009 17:41 - Paweł Ludwichowski

W miniony weekend w Warszawie odbył się Turniej Finałowy Mistrzostw Polski Juniorek Starszych w unihokeju. Impreza ta zgromadziła 8 najlepszych drużyn juniorskich z kraju, które przez trzy dni rywalizowały o tytuł Mistrza Polski w tej kategorii wiekowej.

Mistrzostwa Gminy Puck w unihokeju

25 lutego 2009 22:22 - Błażej Ceszke

Mistrzostwa rozegrano w dniu 22 lutego 2009 roku w Zespole Szkół w Starzynie. Organizatorem był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Najmłodsze unihokeistki najlepsze w Polsce

20 stycznia 2009 21:49 - Piotr Ludwichowski/osowa.com

W dniach 9-10 stycznia najmłodszy zespół Energa Olimpia Osowa brał udział w drugim turnieju z cyklu Grand Prix Polski w kategorii dzieci. W pierwszym turnieju, który został rozegrany w grudniu w Trzebini nasze dziewczęta zajęły drugie miejsce.

Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady w Unihokeju Chłopców

19 listopada 2008 12:05 -

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKIEJ GIMNAZJADY W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW.Termin: 19.

Gimnazjaliści z Darzlubia mistrzami powiatu puckiego

4 listopada 2008 22:57 - POSM Puck

W ostatnim dniu października w sali sportowo-widowiskowej POSM w Pucku została przeprowadzona przez dyrektora Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku X Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w „Unihokeju” chłopców. W zawodach wystartowało 5 zespołów, młodzież ze Szkół Gimnazjalnych z terenu powiatu puckiego urodzona w 1993 i młodsza.

Krokowa najlepsza w unihokeju

4 listopada 2008 22:52 - POSM Puck

Dnia 30 października w sali sportowo-widowiskowej POSM w Pucku odbyła sięX Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w „Unihokeju” dziewcząt. W zawodach wystartowało 5 zespołów, młodzież ze szkół gimnazjalnych z terenu powiatu puckiego urodzona w 1993 i młodsza.