piątek, 19 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Konrada, Leontyna, Tymon, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy

Wiadomości

« 1 2 [ 3 ] 4 5 6 7 8 9 »

Zatoka Puck wygrała w XII Kibol Cup

6 marca 2017 21:52 -

Drużyna Zatoki Puck zwyciężyła w XII Mistrzostwach Powiatu Puckiego w Futsalu „Kibol Cup” o Puchar Burmistrza Władysławowa. W meczu finałowym pucczanie pokonali 6:4 władysławowskich Drewniaków – trzykrotnego mistrza powiatu.

Kolejne medale zawodników LKS Ziemi Puckiej

21 lutego 2017 12:00 - Waldemar Płomień

Dużym sukcesem zakończył się start w Halowych Mistrzostwach Polski Rafała Kownatke, który po dotychczasowych wynikach nie był w gronie tych, którzy mieli zdobyć medale. Tymczasem Rafał swoim tegorocznym najlepszym wynikiem - 20,11 zdobył brązowy medal uzyskując jednocześnie minimum na Halowe Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Belgradzie.

Grad medali zawodników LKS Ziemi Puckiej w Halowych Mistrzostwach

14 lutego 2017 12:23 - Waldemar Płomień

Halowe Lekkoatletyczne Mistrzostwa Okręgu rozegrane zostały w dniu 28 stycznia w Toruniu dla juniorów, juniorów młodszych oraz w kilku konkurencjach dla młodzików (pozostałe konkurencje dla młodzików rozegrane zostaną w innym terminie). Bardzo dobrze w tej imprezie z udziałem ponad 800 startujących zaprezentowali się zawodnicy LKS Ziemi Puckiej zdobywając łącznie 17 medali  co jest najlepszym osiągnięciem Klubu w historii tych Mistrzostw.

Szymon Kreft - LKS Ziemi Puckiej Mistrzem Polski

Szymon  Kreft - LKS Ziemi Puckiej Mistrzem Polski
14 lutego 2017 12:19 - Waldemar Płomień

Podczas przeprowadzonych w Toruniu Halowych Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce juniorów i juniorów młodszych z udziałem pona 800 startujących, reprezentujących 200 Klubów z Polski wspaniały sukces odniósł zawodnik LKS Ziemi Puckiej SZYMON  KREFT zdobywając w biegu na 200 m juniorów młodszych tytuł Mistrza Polski oraz złoty  medal wynikiem w biegu finałowym 22,22. Już wcześniej w eliminacjach Szymon też uzyskał najlepszy wynik eliminacji 22,37 Wynik  22,22  jest nowym rekordem życiowym Szymona oraz najlepszym wynikiem w Polsce w tej kategorii wiekowej.

Komenda Powiatowa PSP w Pucku Mistrzem Województwa

26 stycznia 2017 15:14 - KW PSP Gdańsk

17 – 18 stycznia 2017 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kwidzynie, zostały rozegrane Mistrzostwa woj. pomorskiego w tenisie stołowym "O Puchar Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP".

Zapraszamy na tenisa

25 stycznia 2017 21:28 -

Zapraszamy na I Zaślubinowy Turniej Tenisa Stołowego we Władysławowie. Przyjedź nad morze i zagraj.

Zapraszamy na XXV Otwarte Mistrzostwa Żelistrzewa w Szachach

1 grudnia 2016 13:59 - Ryszard Sitkiewicz

Zespół Szkół w Żelistrzewie zaprasza wszystkich miłośników szachów na: XXV Otwarte Mistrzostwa Żelistrzewa w Szachach. Turniej odbędzie się w niedzielę 18 grudnia o godzinie 14.

Wyróżnienia zawodników, trenerów i org. sportowych Ziemi Puckiej

28 listopada 2016 15:29 - Waldemar Płomień

Podczas Wojewódzkich uroczystości związanych z obchodami 70 lat działalności Ludowych Zespołów Sportowych i Ludowych Klubów Sportowych na Ziemi Pomorskiej  dokonano wręczenia wyróżnień dla najlepszych sportowców, trenerów i organizacji za wyniki w 2016 roku. Uroczystości związane z wręczaniem wyróżnień zdominowane zostały przez przedstawicieli Ziemi Puckiej.

II MEMORIAŁ im. JERZEGO ZIENKIEWICZA

4 listopada 2016 18:13 - J.P

Karolina i Wojtek wystartowali w I WTK woj.pom. 2016/17 w Gdańsku

3 listopada 2016 09:52 - KS WICHER Wierzchucino

W niedziele 23,10,2016 Karolina Białk Strzelno(lat 7) oraz Wojtek Tarnowski Żarnowiec (lat 10) reprezentujący KS Wicher Wierzchucino wzięli udział w I Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w kategorii żaków i skrzatów w sezonie 2016/17. Wojtek zajął bardzo dobre 17 miejsce na 40 zawodników, pomimo upadku i kontuzji kolana.

GRAND PRIX ZIEMI CHOJNICKIEJ TENIS STOŁOWY CHOJNICE 2016

GRAND PRIX ZIEMI CHOJNICKIEJ TENIS STOŁOWY  CHOJNICE 2016
29 października 2016 20:34 - M.B

3 grudnia 2016 r (sobota), sala gimnastyczna Gimnazjum Nr 1 w Chojnicach, ul Młodzieżowa 44 odbędzie się turniej tenisa stołowego. • rozgrzewka zawodników oraz zapisy – 30 minut przed rozpoczęciem gier; • 9.

Pierwsza wygrana "Wichra" w III Lidze

Pierwsza wygrana
25 września 2016 22:00 - Ryszard Białk

W samo południe w niedzielę KS Wicher I Wierzchucino podejmował przed własną publicznością Perłę Tczew w ramach rozgrywek o mistrzostwo III ligi tenisa stołowego. Mecz nie rozpoczął się dobrze dla gospodarzy, po pierwszych pojedynkach indywidualnych 2-0 dla gości.

Wicher Wierzchucino w III lidze

22 września 2016 21:25 - Ryszard Białk

Wspaniała wiadomość dotarła do Wierzchucina z Pomorskiego Związku Tenisa Stołowego: po wycofaniu się zespołu Fundacja AURA- wicemistrza III-ciej ligi minionego sezonu, uzupełnienie wakatu zaproponowano drużynie KS Wicher I Wierzchucino. Przypomnijmy, Wicher wygrał w sezonie 2015/16 rundę zasadniczą IV ligi z kompletem zwycięstw, w rundzie finałowej musiał uznać wyższość jedynie MTS II Kwidzyn.

VI Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego o Puchar Starosty

20 września 2016 12:28 - Teresa Jaskułka

Szóste Biegowe Grand Prix zostało przeprowadzone zgodnie z regulaminem w dniu 17.09.

I Rzut Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych

20 września 2016 12:25 - Teresa Jaskułka

Dnia 16 września br. na stadionie lekkoatletycznym w Pucku LKS Ziemi Puckiej przeprowadził pierwszy rzut Ligi Lekkoatletycznej dla Szkół Ponadgimnazjalnych z terenu Ziemi Puckiej.

I Rzut Ligi Lekkoatletycznej Szkół Gimnazjalnych

20 września 2016 12:21 - Teresa Jaskułka

Dnia 15 września br. na stadionie lekkoatletycznym w Pucku LKS Ziemi Puckiej przeprowadził pierwszy rzut Ligi Lekkoatletycznej dla Szkół Gimnazjalnych z terenu Ziemi Puckiej.

I Rzut Ligi Lekkoatletycznej Szkół Podstawowych

14 września 2016 11:54 - Teresa Jaskułka

Dnia 13 września br. na stadionie lekkoatletycznym w Pucku LKS Ziemi Puckiej przeprowadził pierwszy rzut Ligi Lekkoatletycznej dla Szkół Podstawowych z terenu Ziemi Puckiej.

ZAPRASZAMY NA II BIEG ZIEMI PUCKIEJ NA 10 KM

12 września 2016 15:06 - Wiesław Oberzig

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w II Biegu Ziemi Puckiej na 10 km.     Termin i trasa biegu:     18.

Medalowe osiągnięcia najmłodszych lekkoatletów LKS Ziemi Puckiej

5 września 2016 12:14 - Waldemar Płomień

Podczas rozegranych w Starogardzie Gdańskim Lekkoatletycznych Mistrzostw Okręgu młodzików bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy LKS Ziemi Puckiej zdobywając pięć medali. Mistrzostwa przeprowadzone zostały z udziałem ponad 600 startujących Złoty medal w biegu na 600 m zdobył Dawid Kempa wynikiem 1:32,31 Dwa srebrne medale zdobył Mateusz Pawłowski: w pchnięciu kulą wynikiem 12,81  oraz w rzucie dyskiem wynikiem 42,32 co jest nowym rekordem życiowym.