piątek, 19 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Konrada, Leontyna, Tymon, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy

Wiadomości - lekka atletyka

« 8 9 10 11 [ 12 ] 13 14 15 16 »

Otwarte Mistrzostwa Gminy Puck w Czwórboju Rzutowym

1 lipca 2011 14:25 - Waldemar Płomień

W dniu 25 czerwca na obiekcie sportowym w Połczynie przeprowadzone zostały Otwarte Mistrzostwa Gminy Puck w Czwórboju Rzutowym.

Otwarte Mistrzostwa Gminy Puck w lekkiej atletyce

30 czerwca 2011 11:03 - Błażej Ceszke

Dnia 23 czerwca na stadionie lekkoatletycznym w Pucku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gminy Puck w lekkiej atletyce oraz Mistrzostwa LKS-u Ziemi Puckiej. Organizatorem był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz LKS Ziemi Puckiej.

III Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego o Puchar Starosty

27 czerwca 2011 14:19 - LKS Puck Płomień

Trzecie Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego o Puchar Starosty przeprowadzone zostało w dniu 25 czerwca w Krokowej.

Zapraszamy do Jastrzębiej Góry na Jubileuszowy Bieg

24 czerwca 2011 12:34 -

Zapraszamy na Jubileuszowy Bieg z okazji 90-lecia Jastrzębiej Góry, który odbędzie się w niedzielę, 26 czerwca. Wszyscy zawodnicy wystartują o godzinie 17:00 z Promenady Światowida w Jastrzębiej Górze.

VII Nocny Bieg Świętojański w Gdyni

20 czerwca 2011 12:15 - Piotr Suchenia

18 czerwca 2005 roku w Gdyni, Piotr Drwal z Ustki jako pierwszy przeciął linię mety I Nocnego Biegu Świętojańskiego, który na swoim starcie zgromadził 177 zawodników z całego kraju. Sześć lat później, dokładnie 18 czerwca 2011 roku Marcin Chabowski zwyciężył w siódmej edycji Nocnego Biegu Świętojańskiego, którą ukończyło 1077 biegaczy z Polski i Europy.

Udany start zawodników LKS Ziemi Puckiej w Mistrzostwach Polski LZS

17 czerwca 2011 11:22 - Waldemar Płomień

Podczas Mistrzostw Polski Ludowych Zespołów Sportowych przeprowadzonych w Słubicach wynikiem 47,96 m tytuł mistrzowski w rzucie dyskiem wywalczył Marcin Darga z Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Ziemi Puckiej. Ten sam zawodnik zdobył srebrny medal w pchnięciu kulą z wynikiem 15,36 m.

Kolejne bardzo dobre wyniki lekkoatletów Ziemi Puckiej

13 czerwca 2011 11:06 - Waldemar Płomień

W dniu 31 maja na stadionie w Pucku przeprowadzona została wojewódzka impreza lekkoatletyczna - Pomorski Dysk. Inaczej to Mistrzostwa Województwa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych z udziałem reprezentacji poszczególnych powiatów.

Otwarte Mistrzostwa Gminy Puck w Lekkiej Atletyce

10 czerwca 2011 10:11 - Błażej Ceszke

Dnia 23 czerwca na stadionie w Pucku odbędą się Otwarte Mistrzostwa Gminy Puck w Lekkiej Atletyce. Uczestnicy będą rywalizować w biegach, skoku w dal, pchnięciu kulą, rzucie dyskiem i oszczepem oraz sztafecie mieszanej.

31 Międzynarodowy Półmaraton Gochów w Bytowie

10 czerwca 2011 09:45 - Arkadiusz Mielewczyk

W Bytowie odbył się 31 Międzynarodowy Półmaraton Gochów, który zgromadził rekordową liczbę 354 zawodników, w tym 8 z powiatu puckiego. Miejscem startu i mety był XIV-sto wieczny zamek.

Powiat wejherowski bezkonkurencyjny w zawodach lekkoatletycznych

9 czerwca 2011 16:13 - Andrzej Byczkowski

Powiat wejherowski wygrał generalną klasyfikację Finału III Pomorskiej Olimpiady Lekkoatletycznej "Dysk Pomorski 2011", która została rozegrana 31 maja w Pucku. Kolejne miejsca na podium zajęły powiaty bytowski i kościerski.

II Żukowska Mila św. Norberta

8 czerwca 2011 09:15 - Justyna Lubocka

Dnia 4 czerwca na placu przed Klasztorem Ponorbertańskim w Żukowie znów zmierzono się w biegu, by promować zdrowy tryb życia, region i Perłę Sakralną Pomorza - Klasztor Ponorbertański w Żukowie.

Mistrzostwa Województwa i Gminy Puck Weteranów w Lekkiej Atletyce

7 czerwca 2011 15:50 - Błażej Ceszke

W dniu 5 czerwca na obiekcie sportowym w Połczynie przeprowadzone zostały V Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego i Gminy Puck Weteranów w Lekkiej Atletyce. Uczestnikami Mistrzostw mogli być wszyscy, którzy ukończyli 30 lat wśród kobiet oraz 35 lat wśród mężczyzn.

Puckie Nadzieje Lekkoatletyczne klas IV-tych

6 czerwca 2011 13:32 - LKS Puck Płomień

Dnia 2 czerwca w Pucku odbyły się zawody Nadzieje Lekkoatletyczne gdzie uczniowie klas IV ze szkół podstawowych powiatu puckiego rywalizowali w dyscyplinach lekkoatletycznych: biegach, skoku w dal i wzwyż i rzucie piłeczką palantową.

Kwietny Bieg 2011 w gminie Jastarnia

6 czerwca 2011 11:46 - promocja@jastarnia.pl

Dnia 31 maja po terenie gminy Jastarnia przebiegła sztafeta Kwietnego Biegu. Bieg jest upamiętnieniem Pierwszej Pielgrzymki bł.

Licealidada Powiatu Wejherowskiego w Lekkiej Atletyce

6 czerwca 2011 10:34 - Bartłomiej Woźniak

W dniu 2 czerwca na stadionie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Redzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce.

II Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego

3 czerwca 2011 09:43 - LKS Puck Płomień

W dniu 28 maja przeprowadzone zostało II Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego o Puchar Starosty. Gospodarzem imprezy był Urząd Gminy Kosakowo, miejsce biegów - sołectwo Mechelinki.

Gmina Luzino biega

2 czerwca 2011 14:21 - Piotr Klecha

Dnia 31 maja na boisku Szkoły Podstawowej im. Lecha Bądkowskiego w Luzinie odbył się bieg finałowy kończący "Biegi po Zdrowie - wiosna 2011", w którym udział wzięło 456 startujących.

Kwietny Bieg w Helu

2 czerwca 2011 09:13 - Norbert Górski

Już po raz kolejny mieszkańcy Gminy Hel wzięli udział w Biegu Kwietnym 2011 - biegu dla wszystkich, którzy chcieli podjąć wyzwanie by uczestniczyć w najdłuższej i najliczniejszej sztafecie dookoła Polski związanej z rocznicą Pierwszej Pielgrzymki Papieża-Polaka do Ojczyzny w czerwcu 1979 roku.

Sukces lekkoatletów powiatu wejherowskiego w finale Gimnazjady

2 czerwca 2011 08:38 - Andrzej Byczkowski

W dniu 25 maja w Chojnicach odbył się XII Finał Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce.

LKS Ziemi Puckiej na Mistrzostwach Okręgu Pomorskiego Juniorów

30 maja 2011 16:24 - Waldemar Płomień

W dniu 28 maja w Gdańsku rozgrywane były Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego w lekkiej atletyce juniorów i juniorów młodszych. Podczas tych Mistrzostw zawodnicy LKS Ziemi Puckiej zdobyli 11 medali.