czwartek, 18 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Gościsław, Bogusław, Apoloniusz, Flawiusz, Bogusława, Alicja, Gosława
04-11-2011 16:33, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 1602 razy

Igrzyska Młodzieży Powiatu Puckiego w Unihokeju Chłopców

Dnia 28 października w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Krokowej zostały przeprowadzone XIII Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców.. W zawodach wystartowało 9 zespołów młodzieży ze szkół podstawowych z terenu powiatu puckiego rocznika 1999 i młodszych. Zespoły składały się z 5 zawodników grających w polu i 5 rezerwowych. Ogółem w zawodach wystartowało około 90 zawodników.

Szkoły drogą losowania zostały podzielone na trzy grupy, które grały między sobą systemem "każdy z każdym", 2 x 5 minut zgodnie z przepisami PFU oraz regulaminem POSM w Pucku.

3. SP Żelistrzewo 0 pkt 0:5

Do ścisłego finału zakwalifikowały się trzy zespoły zajmujące pierwsze miejsca w swoich grupach.

7-9. SP Wierzchucino, SP Żelistrzewo, SP Żarnowiec

Mistrzem powiatu puckiego w XIII Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców oraz awans do Półfinału Województwa Pomorskiego wywalczyła Szkoła Podstawowa z Krokowej, grając w składzie: Dominik Hallmann, Maciej Kołowszyński, Patryk Wittbrodt, Patryk Miślisz, Wiesław Hildebrandt, Marcin Lipiński, Błażej Cejnowa, Piotr Pupp pod opieką Lechosława Centkowskiego.

Na zakończenie turnieju Dyrektor POSM w Pucku Marek Heyducki wręczył zespołom zajmującym trzy pierwsze lokaty w turnieju pamiątkowe dyplomy i medale.

Żródło: POSM Puck