sobota, 20 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Amalia, Sekundyn, Teodor, Florenty, Marcelin, Berenika, Agnieszka, Florencjusz, Nawoj, Szymon
02-06-2011 09:08, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 1416 razy

Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Rady Miasta Helu

Rodziny licznie zaprezentowały się w turnieju o Puchar Rady Miasta na kortach ziemnych "Barakuda", który odbył się w dniach 28-29 maja w Helu. Był to już drugi turniej w tym sezonie. Rozegrano w sumie 30 spotkań, które odbywały się w miłej, towarzyskiej i rodzinnej atmosferze.

W rywalizacji panów zwyciężył Piotr Kiczka z Sopotu, który w finale pokonał Mariusza Żaczka ze Strzelna. Dwa równorzędne trzecie miejsca zajęli Piotr Kohnke i Władysław Żaczek.

W turnieju wystąpiły również panie. Wygrała Agnieszka Kohnke pokonując w finale Bożenę Szyndzielarz z Warszawy.

Puchary i upominki wręczył uczestnikom turnieju przewodniczący Rady Miasta Helu Marek Chroń.

Organizator zaprasza na następny turniej: dla pań 23 czerwca i dla panów 24-25 czerwca.

Żródło: Norbert Górski