czwartek, 25 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek
18-04-2011 15:47, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 3053 razy

Licealiada Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt

W dniu 14 kwietnia w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju Dziewcząt.. W zawodach wystąpiło 8 zespołów.

Zwycięzcą turnieju została drużyna gospodarzy, czyli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie. Poziom rywalizacji był bardzo wyrównany, a mecze bardzo emocjonujące, stojące na wysokim poziomie. Dwa pierwsze zespoły z Mistrzostw Powiatu wywalczyły awans do Finałów Wojewódzkich, które odbędą się w czerwcu w Gdyni. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami, które wręczali: Organizator zawodów - Pani Agnieszka Krekora. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie.