czwartek, 25 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek
28-10-2008 13:39, dodał: Maciej Deling czytano: 1394 razy

X Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju dziewcząt

23 października w sali sportowo-widowiskowej POSM w Pucku zostały przeprowadzone X Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w „Unihokeju” dziewcząt.
W zawodach wystartowało 9 zespołów, młodzież ze Szkół Podstawowych z terenu Powiatu Puckiego, urodzona w 1996 i młodsza.
Zespół składał się z 5 zawodników grających w polu i 5 rezerwowych + opiekun. Ogółem w zawodach wystartowało około 90 zawodników.

Szkoły drogą losowania zostały podzielone na 3 grupy, które grały między sobą systemem „każdy z każdym”, 2 x 7 minut-ryczałtem. Zgodnie z przepisami PFU oraz regulaminem POSM w Pucku.

III miejsce Dębogórze 2:5 0

Do ścisłego finału zakwalifikowały się trzy zespoły zajmujące pierwsze miejsca w swoich grupach, grając w finale również systemem „każdy z każdym”,2 x 7 minut.

III miejsce Jastrzębia Góra 2:3 1

MISTRZEM POWIATU PUCKIEGO w X Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeju dziewcząt oraz awans do Półfinału Województwa Pomorskiego wywalczyła SP. z Celbowa, grając w następującym składzie: Agata Bisewska, Justyna Koss, Beata Byczk, Aleksandra Skowron, Dorota Hintzke, Paulina Bojke, Estera Rohraff, Klaudia Grabowska pod opieką Janusza Schmidt . Na zakończenie turnieju Dyrektor POSM w Pucku Marek Heyducki wręczył zespołom zajmującym trzy pierwsze lokaty w turnieju pamiątkowe dyplomy i medale.

Żródło: POSM Puck