czwartek, 28 marca 2024 Imieniny obchodzą: Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus
12-04-2008 14:03, dodał: Krzysztof Górecki czytano: 1256 razy

Medale MEWY na Międzynarodowych Zawodach w Słupsku

W przeciągu dwóch ostatnich miesięcy, pływacy UKS MEWA Władysławowo wielokrotnie stawali na podium zdobywając złote, srebrne i brązowe medale. Na ostatnim IV Międzynarodowym Mityngu Pływackim "Słupsk Bursztynowym Sercem Europy" rozegranych w dniach 5-6 kwiecień 2008 r. wspaniale spisali się: Bartek Kurek, Marcin Lachs i Małgosia Styn. Bartek dwukrotnie stawał na podium zdobywając srebrny medal w konkurencji 200 m stylem dowolnym osiągając czas 2:15.84 oraz brązowy medal na 50 m stylem motylkowym z czasem 30.44. Małgosia zdobyła złoty medal w konkurencji 50 m stylem klasycznym osiągając czas 39.08 oraz srebrny medal w konkurencji 100 m stylem klasycznym z czasem 1:25.66. Marcin natomiast zdobył dwa brązowe medale w konkurencjach 50 m i 200 m stylem dowolnym osiągając odpowiednio czasy 27.40 i 2:20.12. Ponadto w pierwszych "piątkach" uplasowali się: