wtorek, 23 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Adalbert, Wojciech, Gerard, Helena, Jerzy, Gabriela, Gerarda
21-12-2007 10:17, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 1380 razy

Ostatnia edycja PP w pływaniu w płetwach

W dniach 15-16 grudnia 2007 r. w Gdańsku odbyła się ostatnia w tym roku edycja Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w pletwach. Zjechały się kluby z całej Polski. "Delfin" MOKSiR Jastarnia stawił się w dwudziestoczteroosobowym składzie. Zdobyliśmy 12-ście medali. Zawodnicy startowali w 5-ciu konkurencjach , a młodsi w 4-ch. Najwięcej medali zdobyła Agata Struck - dwa srebrne na dystansie 25 m pod wodą i 50m oraz dwa brązowe na 100m i 200m oraz Damian Bieszk który zdobył również cztery medale-brązowe na dystansie;50m, 100m, 200m i 400m. Srebrny medal na 400m zdobył Jakub Górski, a dwa brązowe na 100m i 25m pod wodą wywalczyła Adrianna Dróg. Sztafeta męska na dystansie 5 x 50m zdobyła trzecie miejsce. W klasyfikacji ogólnej nasz klub zająl dobre czwarte miejsce. Warto też dodać, że Agata Struck w kategorii OPEN zajęła szóstą lokatę.

INFO: "Delfin" MOKSiR Jastarnia

• 3
manius6 2007-12-21 10:34:22
Dla tych comowia ze nasze medale sa z farta. Agata miale szóste miejsce na 50 zawodniczek z całej Polski. Duzo z nich to czołówka. Pozdrawiam i powodzenia :)!
Tomek[niezalogowany-83.238.47.133] 2007-12-21 10:41:06
Tylko 50 zawodniczek? Przepraszam, że się spytam ale jakie wymogi trzeba było spełnić żeby zakwalifikować się do PP i czy były eliminacje jakieś? Czy poprostu nie było żadnych wymogów i eliminacji w zwiazku z małą ilością zawodników i zawodniczek startujących :).
kibic:)[niezalogowany-83.25.252.248] 2007-12-21 12:08:30
Bardzo łatwo jest wypowiadać się na temat dyscypliny której się nie zna i krytykować ją i jej zawodników. Pływacy naprawdę odwalają kawał ciężkiej roboty, i tylko dlatego że w Polsce jest to sport uprawiany jeszcze przez niewielu nie można stwierdzać że ich osiągnięcia są nijakie i nie zasługują żeby o tym wspominać?!Jeżeli chodzi o eliminacje to o PP klub walczy przez cały rok i zbiera punkt po punkcie.Z każdego klubu są wybrani najlepsi zawodnicy,po jednym z każdej kategorii wiekowej i to oni pracują na punkty do PP.Oprócz tego równolegle wszyscy walczą indywidualnie.Panie Tomku trochę pokory dla NOWYCH konkurencji i przede wszystkim zrozumienia:)
patryk28091991 2007-12-21 12:17:24
Gratuluje i pozdrawiam cały Delfin
manius6 2007-12-21 12:30:02
Wpewności zgadzam sie z "kibic: )". Pozdrawiam i życze wszystkim wesołych świąt i zabawnego sylwestra.
pati21[niezalogowany-83.25.232.48] 2007-12-21 12:44:52
GRATULACJE!!!:D Ja również życzę wesołych świąt i zajefajnego sylwestra:P. Pozdrawiam cały nasz "DELFIN"