środa, 23 lipca 2014 Imieniny obchodzą: Bogna, Apolinary, Apolinaria
Kaszëbsczi jazëk Polski English Deutsch
23-10-2007 12:16, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 450 razy

Siódme Biegowe Grand Prix

Siódme Biegowe Grand Prix przeprowadzone zostało zgodnie z regulaminem w dniu 20 października 2007 roku w Piaśnicy.
Gospodarzem imprezy był Urząd Gminy w Pucku oraz parafia w Leśniewie.

W y n i k i:

Bieg dziewcząt i chłopców kat. Krasnale – dystans ok.500 m
1. Murawska Natalia 97 Rumia
2. Bizewski Gracjan 97 Domatowo I Ch
3. Okon Kamil Leśniewo II Ch
4. Białk Maciej Leśniewo III Ch
5. Kasner Kamil 97 Domatowo IV Ch
6. Srok Aleksandra Leśniewo II Dz
7. Groth Paulina Leśniewo III Dz
8. Lessnau Mariusz 97 Leśniewo V Ch
9. Willner Sandra Leśniewo IV Dz
10. Szornak Piotr 97 Domatowo VI Ch
11. Siry Magdalena 98 Wejherowo V Dz
12. Mach Piotr Połczyno VII CH
13. Plińska Katarzyna Leśniewo VI Dz
14. Thiel Rajmund 98 Domatowo VIII Ch
15. Miotk Dawid Połczyno IX Ch
16. Pliński Tomasz Leśniewo X Ch
17. Lewicka Aneta Leśniewo VII Dz
18. Oberzig Jakub 01 Władysławowo XI Ch
19. Jopek Oskar 98 Wielka Piaśnica XII Ch
20. Szynszecki Krzysztof 99 Leśniewo XIII Ch
21. Jopek Klaudia 99 Wielka Piaśnica VIII Dz
22. Danielewicz Klaudia 99 Strzelno IX Dz
23. Miłosz Dominik 99 Orle XIV Ch
24. Hildebrandt Kamila Połczyno X Dz
25. Szornak Beata 00 Domatowo XI Dz
26. Thrun Karolina 01 Puck XII Dz
27. Modzelewski Marek 99 Orle XV Ch
28. Kunz Radosław Leśniewo XVI Ch
29. Krause Melani 00 Leśniewo XIII Dz
30. Dettlaff Mateusz 02 Strzelno XVI Ch
31. Okuń Weronika 01 Leśniewo XIV Dz
32. Hildebrandt Wiktoria 03 Puck XV Dz
33. Szymańska Julia 01 Domatowo XVI Dz
34. Szymańska Patrycja 00 Domatówko XVII Dz
35. Plottke Roksana 99 Wierzchucino XVIII Dz

Bieg dziewcząt i chłopców do 15 lat – dystans ok. 1.8 km
1. Rutkowski Tomasz 92 Gim.Nr 1Reda
2. Prądzyński Maciej 92 Kościerzyna
3. Walder Karol 92 Gim. Nr 1 Reda
4. Grydzko Tomasz 92 Bliza Władysławowo
5. Blaszke Arkadiusz 93 Gim. Puck/LKS Z.P.
6. Kużel Wojciech 92 Leśniewo
7. Marczyński Paweł 93 Gim. Puck/LKS Z.P.
8. Plottke Gracjan 92 Wierzchucino
9. Dettlaff Aleksandra 94 Strzelno/LKS Z.P. I Dz
10. Kliniewska Paulina 92 Kościerzyna II Dz
11. Pilarski Marek 92 Słuchowo IX Ch
12. Grzywacz Mariusz 93 Leśniewo X Chł
13. Srok Andrzej 92 Mała Piaśnica XI Chł
14. Nierzwicki Rafał 92 Gim. Nr 1 Reda XII Chł
15. Szornak Jarosław 92 Domatowo XIII Chł
16. Prądziński Maciej 94 Gim. Nr 1 Reda XIV Chł
17. Grycko Barbara 93 Bliza Władysławowo III Dz
18. Brzozowski Piotr 92 Połczyno XV Chł
19. Ellwart Adam 96 Mała Piaśnica XVI Chł
20. Dettlaff Małgorzata 95 Strzelno/LKS Z.P. IV Dz
21. Semmerling Bartłomiej 93 Leśniewo XVII Ch
22. Bianga Patryk 94 Domatowo XVIII Ch
23. Brzozowski Arkadiusz 92 Połczyno XIX Chł
24. Brzozowski Marcin 92 Połczyno XX Chł
25. Elwart Klaudia 96 Puck/LKS Z.P. V Dz
26. Kurasz Joanna 92 Gim. Nr 1 Reda VI Dz
27. Lademann Radosław 95 Leśniewo XXI Chł
28. Groth Sebastian 95 Leśniewo XXII Chł
29. Srok Tomasz 96 Mała Piaśnica XXIII Chł
30. Funk Robert 96 Leśniewo XXIV Chł
31. Szefka Martyna 94 Leśniewo VII Dz
32. Bianga Radosłąw 96 Domatowo XXV Chł
33. Potrykus Bartłomiej 96 Domatowo XXVI Chł
34. Funk Marcin 93 Leśniewo XXVII Chł
35. Hildebrandt Kordian 95 Połczyno XXVIII Chł
36. Szreder Bartłomiej 95 Mała Piaśnica XXIX Chł
37. Jopek Maks 96 Wielka Piaśnica XXX Chł
38. Czereda Honorata 93 Domatówko VIII Dz
39. Darznik Ilona 94 Domatówko IX Dz
40. Szynszecki Grzegorz 96 Leśniewo XXXI Chł 41. Kunc Malwina 96 Domatówko X Dz

Bieg Główny kobiet i mężczyzn – dystans ok. 6,2 km
1. Żebrowski Piotr 64 Wejherowo 21:02,7 I M 45
2. Labudda Andrzej 85 Puck/LKS Z.P. 21:08,6 I M 30
3. Elwart Roman 72 Puck/LKS Z.P. 21:38,1 II M 45
4. Struk Adam 90 Bliza Wła-wo 21:55,4 II M 30
5. Bullmann Dawid 89 Kłanino/LKS Z.P. 22:10,7 III M 30
6. Martyszko Krzysztof 75 Rumia 22:30,1 III M 45
7. Modzelewski Krzysztof 66 Orle 23:35,1 IV M 45
8. Nowak Agnieszka 91 Bliza Wła-wo 24:22,5 I K
9. Cieślak Bartosz 77 Żelistrzewo 24:39,5 IV M 30
10. Nikrant Bartłomiej 91 Leśniewo 24:47,9 V M 30
11. Wirkus Monika 88 Wejherowo 24:53,1 II K
12. Oberzig Wiesław 75 Wła-wo/LKS Z.P. 25:27,4 V M 45
13. Wielewicki Sławomir 81 Starzyno 25:44,5 VI M 30
14. Hajduk Ireneusz 69 Władysławowo 25:50,5 VI M 45
15. Mislisz Piotr 64 Osłonino 26:32,7 VII M 45
16. Nikrant Dawid 87 Leśniewo 26:33,1 VII M 30
17. Okuń Marek 89 Leśniewo 27:13,8 VIII M 30
18. Szornak Paweł 89 Domatowo/LKS Z.P.27:27,2 IX M 30
19. Hildebrandt Krystyna 81 Puck/LKS Z.P. 27:44,5 III K
20. Śliwicki Robert 91 Świecino 28:03,7 X M 30
21. Adolph Florian 40 Puck/LKS Z.P. 28:33,2 I M pow.65
22. Sporny Bolesław 50 Gdynia 28:34,1 I M 65
23. Majna Kazimierz 51 Gdynia 28:36,2 II M 65
24. Hajduk Elżbieta 65 Władysławowo 28:49,4 IV K
25. Murański Józef 45 Jastarnia Bór 28:49,8 III M 65
26. Srok Michał 90 Mała Piaśnica 29:47,0 XI M 30
27. Modzelewski Kazimierz36 Wejherowo 30:54,2 II M pow.65
28. Konkel Anna 79 Rzucewo 31:31,5 V K
29. Poćwiardowski Zygmunt 35 Puck 31:44,9 III M pow.65
30. Bullmann Maria 90 Kłanino/LKS Z.P. 33:15,6 VI K
31. Lewicki Grzegorz 93 Mała Piaśnica 33:36,4 XII M 30
32. Lis Jarosław 61 Puck 33:45,2 IV M 65
33. Borkowski Sylwester 70 Reda/LKS Z.P. 33:45,4 VIII M 45
34. Bandurski Jacek 35 Sopot 34:07,3 IV M pow.65
35. Struck Ryszard 62 Jastarnia Bór 38:15,3 IX M 45

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO SZEŚCIU NAJLEPSZYCH BIEGACH

D z i e w c z ę t a d o l a t 15
1. Dettlaff Aleksandra 94 Strzelni/LKS Z.P. 210 pkt.
2. Mislisz Jagoda 93 Osłonino/LKS Z.P. 178
3. Elwart Klaudia 96 Puck/LKS Z.P. 170
4. Dettlaff Małgorzata 95 Strzelno/LKS Z.P. 120
5. Pilarska Monika 96 Słuchowo 86
6. Grycko Barbara 93 Bliza Władysławowo 65
7. Plottke Roksana 99 Wierzchucino 58
8. Kliniewska Paulina 92 Kościerzyna 32
9. Maciejewska Iga 92 Wolin 30
10-11. Piechowska Monika 92 Toruń 25
Kurasz Joanna 92 Reda 25
12-13. Zdrojewska Paulina 93 Toruń 24
Dzefka Martyna 94 Leśniewo 24
14-15.Nasdolna Katarzyna 23 Ruciana 23
Czerecka Honorata 93 Domatówko 23
16. Darznik Ilona 94 Domatówko 22
17. Kun Malwina 96 Domatówko 21

C h ł o p c y d o l a t 15
1. Marczyński Paweł 93 Puck/LKS Z.P. 196 pkt.
2. Plottke Gracjan 92 Wierzchucino 177
3. Pilarski Marek 92 Słuchowo 174
4. Grycko Tomasz 92 Bliza Włdysławowo 63
5-6. Rutkowski Tomasz 92 Reda 35
Przystalski Michał 93 Toruń 35
7-8. Prądzyński Maciej 92 Kościerzyna 32
Ankiewicz Marcin 91 Kosakowo 32
9-10. Wójtowicz Damian 92 Toruń 30
Walder Karol 92 Reda 30
11. Lewandowski Bartosz 92 Gdynia 28
12. Blaszke Arkadiusz 93 Puck 26
13-14. Porembski Karol 91 Bielsko Biała 25
Kużel Wojciech 92 Leśniewo 25
15. Banaszak Adrian 92 Hel 24
16. Modrzejewski Jakub 96 Wrocław 23
17. Jarosz Patryk 97 Wrocław 22
18-19. Tredel Szymon 93 Bielsko Biała 21
Kużel Wojciech 92 Leśniewo 21
20-21. Nowak Tomasz 97 Hel 20
Srok Andrzej 92 Mała Piaśnica 20
22. Nierzwicki Rafał 92 Reda 19
23. Szornak Jarosław 92 Domatówko 18
24. Prądziński Maciej 94 Reda 17
25. Brzozowski Piotr 92 Połczyno 16
26. Ellwart Adam 96 Mała Piaśnica 15
27. Semerling Bartłomiej 93 Leśniewo 14
28. Bianga Patryk 94 Domatówko 13
29. Brzozowski Marek 92 Połczyno 12
30. Brzozowski Marcin 92 Połczyno 11
31. Lademann Radosław 95 Leśniewo 10
32. Groth Sebastian 95 Leśniewo 9
33. Srok Tomasz 96 Mała Piaśnica 8
34. Funk Robert 96 Leśniewo 7
35. Bianga Radosław 96 Domatówko 6
36. Potrykus Bartłomiej 96 Domatówko 5
37. Funk Marcin 93 Leśniewo 4
38. Hildebrandt Kordian 95 Połczyno 3
39. Szreder Bartłomiej 95 Mała Piaśnica 2
40. Jopek Maks 96 Wielka Piaśnica 1

Szynszecki Grzegorz 96 Leśniewo K o b i e t y - open
1. Hildebrandt Krystyna 81 Puck/LKS Z.P. 198 pkt.
2. Hajduk Elżbieta 65 Władysławowo 190
3. Bullmann Maria 90 Kłanino/LKS Z.P. 167
4. Konkel Anna 79 Rzucewo 166
5. Nowak Agnieszka 91 Bliza Władysławowo 70
6. Naczk Izabela 89 Lisewo 56
7. Smaszczyńska Teresa 63 Starogard Gdański 50
8. Jarosz Elżbieta 71 Wrocław 35
9. Wirkus Monika 88 Wejherowo 32
10. Pawlik Małgorzata 88 Lisewo 30
11-12. Edmańczyk Anna 78 Luzino 26
Kowalczyk Anita 91 Toruń 26

M ę ż c z y ź n i Kat. M 30
1. Labudda Andrzej 85 Puck/LKS Z.P. 210 pkt.
2. Struk Adam 90 Bliza Władysławowo 195
3. Bullmann Dawid 89 Kłanino/LKS Z.P. 182
4. Cieślak Bartosz 77 Zelistrzewo 163
5. Wielewicki Sławomir 81 Starzyno 162
6. Nikrant Bartłomiej 91 Leśniewo 141
7. Borkowski Michał 91 Reda 96
8-10. Mielewczyk Arkadiusz 89 Strzelno 24
Kosiński Dawid 89 Bielsko Biała 24
Nikrant dawid 87 Leśniewo 24
11-13. Wiśniewski Dawid 91 Toruń 23
Okuń Marek 89 Leśniewo 23
Dera Tomasz 89 Kosakowo 23
4. Szornak Paweł 89 Domatówko/LKS Z.P. 22
15-16. Śliwicki Robert 91 Świecino 21
Dejewski Filip 91 Toruń 21
17. Srok Michał 90 Mała Piaśnica 20
18. Lewicki grzegorz 93 Mała Piaśnica 19

M ę ż c z y ź n i Kat. M 45
1. Elwart Roman 72 Puck/LKS Z.P. 201 pkt.
2. Martyszko Krzysztof 75 Rumia 180
3. Hajduk Ireneusz 69 Władysławowo 165
4. Oberzig Wiesław 75 Władysławowo/LKS Z.P. 159
5. Mislisz Piotr 64 Osłonino 151
6. Borkowski Sylwester 70 Reda 142
7. Struck Ryszard 62 Jastarnia Bór 135
8. Żebrowski Piotr 64 Wejherowo 134
9-10. Jarosz Bogdan 67 Wrocław 35
Cichorek Dariusz 72 Kalisz 35
11. Mielewczyk Kazimierz 65 Strzelno 30
12-13. Koss Mirosław 72 Błądzikowo 28
Modzelewski Krzysztof 66 Orle 28
14. Nanaszko Robert 70 MKS Władysławowo 26
15. Nowak Mirosław 67 Hel 25
16-17. Sobieski Jarosław 76 Hel 24
Przytulski Cezary 65 Puck 24
18. Czaja Piotr 71 Puck 23
19. Waszak Paweł 69 Hel 22
20. Mańkowski Bogumił 72 Toruń 21
21.Bieńkowski Tomasz 70 Toruń 20
22. Gołąbek Ireneusz 67 Szczytno 19

M ę ż c z y ź n i Kat. M 65
1. Sporny Bolesław 50 Doker – Gdynia 210 pkt.
2. Murański Józef 45 Jastarnia Bór 188
3. Majna Kazimierz 51 Gdynia 172
4. Lis Jarosław 61 Puck 159
5. Struk Andrzej 57 Słuchowo 84
6. Łęgowski Janusz 58 Puck 60
7. Kwiatkowski Mariusz 58 Jelenia Góra 35
8. Gambowski Witold 45 Połchowo 32
9. Trocki Marian 53 OSP Wejherowo 30
10-11. Żocholl Edmund 54 Puck 26
Ciesielczyk Krzysztof 55 Hel 26

M ę ż c z y ź n i Kat. pow.65 lat
1. Adolph Florian 40 Puck/LKS Z.P. 210 pkt.
2. Poćwiardowski Zygmunt 35 Puck 188
3. Bandurski Jacek 35 Sopot 86
4. Majszak Józef 49 Gdynia 64
5. Modzelewski Kazimierz 36 Wejherowo 32

 
Oceń artykuł:
Ten artykuł jest oceniany na
  • 3
Masz swoje zdanie? Przedstaw je! Komentuj zgodnie z Zasadami Opinii.
Więcej różnych opinii i komentarzy znajdziesz na sportowym forum.
kolesia[niezalogowany-83.25.237.91] 2007-10-31 13:36:46
Jeśli chodzi o Far plai to godna uznania jest takrze pani ANNA KONKEL w Jej przypadku było identycznie jak wyż.wym. która też oddała swój puchar kolerzance a różnica punktowa to też 1pk.
tabakara[niezalogowany-83.25.100.117] 2007-11-08 16:23:48
Czy są jakieś zdjęcia z biegów piaśnickich?
Florian[niezalogowany-83.25.198.156] 2007-10-23 21:09:41
W biegu glownym Agnieszka Nowak z Wladyslawowa pobila rekord trasy kobiet,natomiast do rekordu trasy mezczyzn ustanowionego przez Waldemara Lisickiego w 1999r:19:59;1 w ostatnich latach nikt sie nie zblizyl.W tym roku zostal pobity rekord frekwencji w biegu glownym i wynosi on obecnie 35 osob,na rekord uczestnictwa wszystkich biegow wynosi 147 osow w 2006 r.Najstarszym biegaczem w 11-letniej historii Biegow Piasnickich byl Adolf Adolph z Bonn (Niemcy) w 2004 r,ktory mial wtedy 72 lat,co w tym roku wyrownal Zygmunt Pocwiardowki majacy tez 72 lata.Najwiecej biegow zaliczyl Florian Adolph z Pucka:10 startow.
Borowion[niezalogowany-83.25.220.151] 2007-10-24 17:52:32
Tegoroczna nagroda Fer pley powinna trafić do Wieśka Oberziga z Władysławowa, to on już po rozdaniu nagród i pucharów w kategorii M45 gdzie zajął III miejsce z powodował, że komisja ponownie przeliczyła punkty w tej kategorii i okazało się, że trzecie miejsce należy się Irkowi Hajdukowi który wyprzedził Wieśka jednym punktem. Zachował się bardzo ładnie i przekazał trofea wraz z gratulacjami Irkowi. Brawo Wiesiek!
Borowion[niezalogowany-83.25.220.151] 2007-10-24 18:02:14
Grupa maratończyków z naszego powiatu brała udział w maratonie w Poznaniu 14.10.2007. Wyśmienity wynik uzyskała p. Hajduk Elżbieta z Władysławowa 3:38'55" co jest nowym rekordem powiatu na tym dystansie wśród kobiet. BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!
 
Redakcja | O nas | Patronat medialny | Reklama | Polityka prywatności | Linki | Kontakt