czwartek, 28 marca 2024 Imieniny obchodzą: Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus
06-09-2017 14:47, dodał: quaresma89 czytano: 1099 razy

Bardzo dobry start młodzików LKS Ziemi Puckiej w Sopocie

Podczas rozegranych w Sopocie Lekkoatletycznych Wojewódzkich Mistrzostw w kategorii młodzików (do 15 lat) bardzo dobrze zaprezentowali się najmłodsi lekkoatleci LKS Ziemi Puckiej zdobywając w tych mistrzostwach 6 medali.
Złotym medalistą został Bartłomiej Kowalski w pchnięciu kulą wynikiem 12,20 co jest jego nowym rekordem życiowym
W tej samej konkurencji srebrny medal zdobył Wojciech Kos  również poprawiając  rekord życiowy wynikiem 12,01. Ten sam zawodnik zdobył też srebrny medal w rzucie dyskiem wynikiem 37,16
Brązowy  medal w rzucie dyskiem zdobył Krzysztof Paszke wynikiem  36,23
Ponadto brązowe medale zdobyli: Daniel Ferra w biegu na 100 m wynikiem 12,34  oraz Marcin Ustarbowski w skoku wzwyż wynikiem 140 cm
W gronie 48  Klubów w województwie  LKS Ziemi Puckiej w klasyfikacji medalowej zajął 6 miejsce

Żródło: LKS Ziemi Puckiej