piątek, 29 marca 2024 Imieniny obchodzą: Wiktoryn, Marek, Eustacjusz, Czcirad, Cyryl
05-09-2016 12:15, dodał: quaresma89 czytano: 1110 razy

Medalowe osiągnięcia najmłodszych lekkoatletów LKS Ziemi Puckiej

Podczas rozegranych w Starogardzie Gdańskim Lekkoatletycznych Mistrzostw Okręgu młodzików bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy LKS Ziemi Puckiej zdobywając pięć medali.
Mistrzostwa przeprowadzone zostały z udziałem ponad 600 startujących
Złoty medal w biegu na 600 m zdobył Dawid Kempa wynikiem 1:32,31
Dwa srebrne medale zdobył Mateusz Pawłowski: w pchnięciu kulą wynikiem 12,81  oraz w rzucie dyskiem wynikiem 42,32 co jest nowym rekordem życiowym.
Także dwa medale zdobył  Mateusz Oss: w biegu na 100 m srebrny medal wynikiem 11,79 ustanawiając rekord życiowy oraz w biegu na 300 m zdobył brązowy medal wynikiem 41.09 co też jest rekordem życiowym.
Pozostali zawodnicy z 10-cio osobowego zespołu znaleźli się w finałach na nast. miejscach.