piątek, 29 marca 2024 Imieniny obchodzą: Wiktoryn, Marek, Eustacjusz, Czcirad, Cyryl
10-04-2013 11:09, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 3101 razy

Gimnazjada Powiatu Wejherowskiego w Koszykówce Chłopców

W dniu 9 kwietnia w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Chłopców.. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Gimnazjady, który odbędzie się 18 kwietnia również w Wejherowie.

W zawodach wystąpiło siedem zespołów. Zwycięzcą turnieju została drużyna gospodarzy, czyli Gimnazjum nr 3 w Wejherowie, która w finale pokonała niespodziankę turnieju - Gimnazjum z Bożegopola Wielkiego. Poziom rywalizacji był bardzo wyrównany, a mecze bardzo emocjonujące. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami, które wręczali: organizator zawodów Kordian Zabrocki oraz Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie Bartłomiej Woźniak.