piątek, 29 marca 2024 Imieniny obchodzą: Wiktoryn, Marek, Eustacjusz, Czcirad, Cyryl
02-11-2012 10:28, dodał: Patrycja Kos czytano: 1486 razy

II Mistrzostwa Gminy Kosakowo w Tenisie Stołowym

Dnia 28 października w Hali Sportowej przy Gimnazjum w Mostach odbyła się finałowa runda II Mistrzostw Gminy Kosakowo w Tenisie Stołowym..

Jesiennym mistrzem Gminy Kosakowo w kategorii Open został Stanisław Brylowski z Pierwoszyna, który zgromadził w klasyfikacji końcowej, aż dwa razy więcej punktów od drugiego - Mirosława Zduńczyka z Pogórza i trzeciego - Sebastiana Korab z Dębogórza Wybudowania. O podziale miejsca drugiego i trzeciego, przy równej liczbie zgromadzonych punktów decydowały bezpośrednie pojedynki pomiędzy obydwoma zawodnikami.

Specjalną nagrodę otrzymała jedyna kobieta w turnieju - Beata Dobrowolska z Pogórza. W kategorii Gimnazjum zwyciężył Konrad Graczyk z Mostów, wyprzedzając Michała Jaskulskiego z Pierwoszyna i Kacpra Kowalskiego z Mostów. Wśród uczniów klas IV-VI wyróżniony został Marcin Smoła z Mostów, który okazał się lepszy od Marcela Brzozowskiego z Kazimierza.