wtorek, 20 listopada 2018 Imieniny obchodzą: Feliks, Maksencja, Ampeliusz, Hieronim, Sędzimir, Edmund, Anatol, Oktawia, Oktawiusz, Sylwester
Kaszëbsczi jazëk Polski English Deutsch
26-07-2012 12:33, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 1860 razy

Pływanie na OOM Małopolska 2012

Kryta Pływalnia MOSiR w Oświęcimiu gościła finalistów XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich Małopolska 2012 w pływaniu. Przez trzy dni na basenie rywalizowały juniorki i juniorzy.

50 m stylem dowolnym kobiet
14. Klaudia Wiśniewska (TP Skalar Słupsk)

50 m stylem dowolnym mężczyzn
15. Alexander Błochowiak (TP Skalar Słupsk)
47. Robert Szołoch (MOSiR Sopot)

50 m stylem klasycznym mężczyzn
8. Adrian Brodnicki (MKS Sambor Tczew)

50 m stylem motylkowym kobiet
15. Klaudia Wiśniewska (TP Skalar Słupsk)
16. Agata Borkowska (AZS AWFiS Gdańsk)
17. Pamela Rybicka (MTS Kwidzyn)
31. Kamila Lewandowska (AZS AWFiS Gdańsk)

50 m stylem motylkowym mężczyzn
13. Robert Szołoch (MOSiR Sopot)
25. Bartłomiej Kurek (UKS 8 Starogard Gdański)
26. Alexander Błochowiak (TP Skalar Słupsk)

50 m stylem grzbietowym kobiet
10. Pamela Rybicka (MTS Kwidzyn)

50 m stylem grzbietowym mężczyzn
4. Alexander Błochowiak (TP Skalar Słupsk)

100 m stylem dowolnym kobiet
8. Klaudia Lewandowska (AZS AWFiS Gdańsk)
23. Klaudia Wiśniewska (TP Skalar Słupsk)

100 m stylem dowolnym mężczyzn
30. Bartłomiej Kurek (UKS 8 Starogard Gdański)

100 m stylem grzbietowym kobiet
12. Agata Borkowska (AZS AWFiS Gdańsk)

100 m stylem grzbietowym mężczyzn
6. Alexander Błochowiak (TP Skalar Słupsk)

100 m stylem klasycznym mężczyzn
7. Adrian Brodnicki (MKS Sambor Tczew)

100 m stylem motylkowym kobiet
13. Agata Borkowska (AZS AWFiS Gdańsk)
19. Klaudia Wiśniewska (TP Skalar Słupsk)

100 m stylem motylkowym mężczyzn
8. Robert Szołoch (MOKS i R Sopot)
18. Bartłomiej Kurek (UKS 8 Starogard Gdański)

200 m stylem klasycznym mężczyzn
2. Adrian Brodnicki (MKS Sambor Tczew)

200 m stylem dowolnym kobiet
7. Agata Borkowska (AZS AWFiS Gdańsk)
18. Klaudia Wiśniewska (TP Skalar Słupsk)

200 m stylem motylkowym mężczyzn
10. Robert Szołoch (MOSiR Sopot)

200 m stylem grzbietowym mężczyzn
5. Alexander Błochowiak (TP Skalar Słupsk)

Klasyfikacja klubowa
1. WKS Śląsk Wrocław
2. MKP Szczecin
3. AZS AWF Katowice
27. TP Skalar Słupsk
28. MKS Sambor Tczew
41. AZS AWFiS Gdańsk
46. MOSiR Sopot

Klasyfikacja wojewódzka
1. dolnośląskie
2. zachodniopomorskie
3. lubelskie
14. pomorskie

Żródło: Michał Kaczmarek
 
Oceń artykuł:
Ten artykuł jest oceniany na
  • 3
Masz swoje zdanie? Przedstaw je! Komentuj zgodnie z Zasadami Opinii.
Więcej różnych opinii i komentarzy znajdziesz na sportowym forum.
 
Redakcja | O nas | Patronat medialny | Reklama | Polityka prywatności | Linki | Kontakt