wtorek, 16 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Benedykt, Bernadeta, Charyzjusz, Leonid, Erwin, Patrycy, Lambert, Urban, Julia, Ksenia
25-07-2012 15:22, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 2675 razy

Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Ministra Kazimierza Plocke w Helu

W turnieju tenisowym o puchar ministra Kazimierza Plocke na kortach Barakuda w Helu rozgrywanych w dniach 20-22 lipca wzięło udział 42 zawodników.. Dobra pogoda pozwoliła rozegrać cały turniej bez żadnych przeszkód.

W turnieju kobiet zwyciężyła po raz kolejny Alicja Szopa ze Strzelna pokonując w finale Joannę Tomczyk z Warszawy. W walce o trzecie miejsce Natalia Bielińska z Warszawy pokonała Violettę Stróżyk z Poznania.

Bardzo dobry poziom zaprezentowali również panowie. Wiele pojedynków rozstrzygano dopiero w trzecim secie. W finale Piotr Kiczka-Ratnicki z Sopotu pokonał Krzysztofa Ryńskiego z Wołomina. Trzecie miejsca zajęli: Leszek Bieżuński z Ostrołęki i Paweł Gazarkiewicz z Wejherowa.

Rozegrano również turniej pocieszenia, którego zwycięzcą został Paweł Walecki ze Starogardu Gdańskiego.

Zwycięzcy otrzymali puchary i upominki ufundowane przez ministra Kazimierza Plocke.